PNEUMOVIT Baby, spray do nosa, 35ml

PNEUMOVIT Baby, spray do nosa, 35ml

10,89 Cena brutto

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: GORVITA

PNEUMOVIT Baby, spray do nosa, 35ml - opis produktu

Pneumovit Baby skutecznie i delikatnie oczyszcza i nawilża śluzówkę nosa u niemowląt i dzieci, łagodzi objawy kataru. Jest bezpieczny dla alergików. Ze względu na unikalne, naturalne składniki oraz zastosowanie innowacyjnej końcówki rozpylacza jest szczególnie polecany niemowlętom od 3. miesiąca życia i małym dzieciom.

Wskazania: dla niemowląt od 3. miesiąca życia i małych dzieci: w niedrożności nosa i ujścia zatok przynosowych spowodowanych stanami kataralnymi pochodzenia infekcyjnego i alergicznego, do oczyszczania błon śluzowych przed podaniem leków drogą wziewną, w uzupełnieniu leczenia górnych dróg oddechowych, w oczyszczaniu śluzówki z alergenów (pyłki, kurz), w nawilżaniu nadmiernie wysuszonej śluzówki nosa spowodowane przebywaniem w pomieszczeniach suchych i klimatyzowanych, do codziennej higieny nosa.
 
Dawkowanie
: niemowlęta od 3. miesiąca życia: 1 dawka 2-3 razy dziennie do każdego otworu nosowego; dzieci od 1. roku życia: 1-2 dawki kilka razy dziennie do każdego otworu nosowego.

Skład: oczyszczony fizjologiczny roztwór uzdrowiskowej naturalnej wody mineralnej z mikroelementami.

Ważne wskazówki:
Przed zastosowaniem preparatu po raz pierwszy należy nacisnąć dozownik 1- 3 razy w celu napełnienia go, aby umożliwić prawidłowe rozpylanie.
Przy dłuższej przerwie w używaniu preparatu, może nastąpić mikrokrystalizacja naturalnych związków mineralnych w obrębie końcówki rozpylacza, co może spowodować utrudnienia w dozowaniu.
Należy wtedy ściągnąć nakładkę dozownika i przepłukać czystą, chłodną przegotowaną wodą.
Przechowywać z dala od małych dzieci.

Producent:
P.P.U.H "GORVITA"
Szczawa 106
34-607 Szczawa