Kategorie

Podpaski Gentle Day Teens Mini, na dzień, 12 sztuk

Cena jednostkowa: 1,05 zł za 1 sztukę

Cena
12,59 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Gentle Day Teens Mini, to nadzwyczaj delikatne, cienkie i wygodne podpaski dla nastolatek i kobiet do użycia w czasie okresu i każdego dnia przy obfitrzej wydzielinie czy też sąpym nietrzymaniu moczu. Podpaski ze skrzydełkami, hydrożelem oraz powierzchnią z bawełną, która pozostaje sucha. Podpaski są mniejsze i węższe niż klasyczne, ale przy pomocy hydrożelu znajdującego się wewnątrz podpaski wchłaniają prawie tyle, ile zwykła klasyczna.

Podpaski higieniczne Gentle Day z paskiem anionowym o dalekich infraczerwonych promieniach (IR) uzyskały patent na wynalazek (nr patentu 200510076755 na opakowaniu).

Zastosowanie

Do stosowania w czasie skąpych menstruacji, w drugiej połowie okresu, przy obfitej wydzielinie każdego dnia, przy skąpym nietrzymaniu moczu w czasie poporodowym lub menopauzy.

Sposób użycia

Umyj ręce, delikatnie wyjmij podpaskę, oderwij pasek ochronny kleju, przyklej podpaskę do wewnętrznej stronie bielizny, tak aby dobrze przylegała.

Cechy produktu

Far-IR Anion pasek hamuje nieprzyjemny zapach i rozmnażanie bakterii; wszystkie warstwy podpaski przepuszczają powietrze; ekologiczne; posiadają certyfikat ekologiczny Oeko-Tex 100 (Nr 2011LK0006).