Rutinacea Med, 30 tabletek

Rutinacea Med, 30 tabletek

Cena: 6,39 zł

Wysyłamy w 10 dni roboczych
Dostępny

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: AFLOFARM

Grupa: Rutinacea

Rutinacea Med, 30 tabletek - opis produktu

Preparat może być stosowany w celu zapobiegania infekcjom dróg oddechowych (np. w okresach nasilonego występowania przeziębień i grypy) oraz przy początkowych objawach infekcji. Zawarte w wyrobie polifenole z czystka tworzą na błonie śluzowej gardła fizyczną barierę ochronną. Zapobiega ona wnikaniu do komórek organizmu wirusów i bakterii oraz dalszemu namnażaniu sie tych drobnoustrojów. Wyrób jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.
 
Zastosowanie: zapobieganie infekcjom dróg oddechowych w okresie występowania grypy i przeziębienia.
 
Sposób użycia: 2 tabletki do ssania 4 razy dziennie. W przypadku pogorszenia lub braku poprawy po 2-3 dniach stosowania należy zasięgnąć porady lekarza. Nie jest przeznaczony do długotrwałego stosowania.
 
Składniki: wyciąg suchy z czystka, mannitol, kwas L-askorbinowy, maltodekstryna, aromat truskawkowy, dwutlenek krzemu, rutozyd, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kwas cytrynowy, poliwinylopirolidon, aspartam, sukraloza, acesulfam K, sacharynian sodu.
 
Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu. Może być szkodliwy dla osób z fenyloketonurią. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia.
 
Ważne wskazówki:
Zawiera źródło fenyloalaniny. 
W przypadku równoczesnego stosowania produktów leczniczych należy zachować odstęp co najmniej 2 godziny między przyjęciem leków, a przyjęciem wyrobu.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu. 
Chronić od światła i wilgoci.
 
Podmiot odpowiedzialny:
Aflofarm Farmacja Polska Sp.z o.o.
ul.Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice