Kategorie

Seboradin FitoCell, serum stymulujące odrost włosów, 6 g x 15 tubek

Cena jednostkowa: 4,65 zł za 1 sztukę

Cena
69,69 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Dzięki zawartości roślinnych komórek macierzystych PhytoCellTecTM Malus Domestica serum stymuluje wzrost włosów, opóźnia i niweluje starzenie się włosów poprzez ochronę komórek macierzystych znajdujących się w mieszku włosowym. Witaminy z grupy B (B3, B6, biotyna) hamują wzmożone wypadanie włosów, pobudzają odrost nowych włosów, wpływają na prawidłowe funkcjonowanie skóry głowy. Ekstrakt z cykorii energetyzuje skórę głowy i włosy, chroni przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników, jest inhibitorem enzymu 5-?areduktazy odpowiedzialnego za łysienie androgenowe. Ekstrakt z czerwonych alg dzięki wysokiej zawartości cynku, wapnia i magnezu nadaje siłę włosom, zapobiega ich łamliwości i wzmożonemu wypadaniu. Kompleks ochronno-nawilżający oraz miód intensywnie nawilżają i regenerują skórę głowy i włosy. D-Panthenol nadaje elastyczność, objętość, zapobiega puszeniu się włosów. Włosy staja się silne i pełne blasku, bardziej odporne na uszkodzenia, zyskują zdrowy wygląd, łatwiej się rozczesują. Są bardziej geste, mocniejsze i odporne na uszkodzenia. Wypadanie włosów wyraźnie się zmniejsza.

Zastosowanie

Włosy słabe, cienkie, skłonne do wypadania i przerzedzone, włosy potrzebujące wzmocnienia i odżywienia. Kuracja z roślinnymi komórkami macierzystymi stymuluje odrost włosów. Do każdego rodzaju włosów.

Sposób użycia

Zaleca się stosować codziennie wieczorem. Zawartość 1 całej tubki nanieść na skórę głowy, delikatnie masować przez 2-3 min. Nie spłukiwać. Masaż skóry głowy poprawi ukrwienie oraz sprawi, że substancje aktywne odżywia, wzmocnią mieszki i cebulki włosów. Ze względu na dużą ilość naturalnych składników aktywnych może pojawić się efekt obciążenia i usztywnienia włosów. Nie wpływa to negatywnie na skuteczność kuracji. Zaleca się umycie włosów szamponem Seboradin FitoCell rano i ułożenie fryzury jak zwykle.
 

Dodatkowe informacje


W celu uzyskania najlepszych efektów należy stosować zawartość 1 tubki codziennie przez okres minimum 3 miesięcy. Zaleca się stosowanie pełnej kuracji wraz z szamponem oraz maską Seboradin FitoCell.

Cechy produktu

Postać
Rodzaj włosów
Dla kogo
Rejestracja