Silcare Nappa Przeciwgrzybiczny, krem do stóp z olejkiem szałwiowym, eukaliptusowym I triclosanem, 110ml

Silcare Nappa Przeciwgrzybiczny, krem do stóp z olejkiem szałwiowym, eukaliptusowym I triclosanem, 110ml

7,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 7,26 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: SILCARE

Silcare Nappa Przeciwgrzybiczny, krem do stóp z olejkiem szałwiowym, eukaliptusowym I triclosanem, 110ml - opis produktu

Nappa Krem do stóp z olejem neem zapewnia stopom narażonym na kontakt z bakteriami i grzybami maksymalną ochronę. Główny składnik, olej neem – zwany także olejem z miodli indyjskiej – wykazuje działanie grzybobójcze na ponad 14 różnych rodzajów grzybów, a także zmniejsza suchość i swędzenie skóry. W kremie do stóp zawarte są także olejek szałwiowy, który nadaje produktowi odświeżający, ziołowy zapach oraz olejek eukaliptusowy, który przyjemnie i delikatnie chłodzi. Triklosan zaś przyczynia się do zmniejszenia ryzyka infekcji oraz zapobiega przykremu zapachowi. Krem odżywia, nawilża i pielęgnuje skórę stóp.

Wskazania: dla osób uprawiających sporty, korzystających z basenu, klubu fitness, siłowni czy plaży, narażonych na kontakt z bakteriami i grzybami.

Sposób użycia: na dokładnie oczyszczoną i osuszoną skórę stóp nałożyć cienką warstwę kremu. Stosować regularnie codziennie przez miesiąc. Po upływie tego czasu zalecane jest stosowanie raz w tygodniu oraz przed wizytą na basenie i tuż po niej.

Główne składniki: olej neem, olejek szałwiowy, olejek eukaliptusowy, trisklosan.