Soraya Body Diet24, serum 3-funkcyjne, ujędrnianie, lifting, antycellulit, 200 ml

Soraya Body Diet24, serum 3-funkcyjne, ujędrnianie, lifting, antycellulit, 200 ml

Kategorie

Soraya Body Diet24, serum 3-funkcyjne, ujędrnianie, lifting, antycellulit, 200 ml

Cena jednostkowa: 9,40 zł za 100 mililitrów

Cena
18,79 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Serum 3-funkcyjne to zaawansowany kosmetyk przeznaczony do walki z widocznym cellulitem, utratą jędrności i napięcia skóry.
 
Formuła lift and up o działaniu liftingującym i ujędrniającym zapewnia efekt masażu i doskonałe napięcie skóry ciała. Technologii kosmetycznej liposukcji + mikroperełki masujące. Formuła preparatu oparta jest na połączeniu technologii kosmetycznej liposukcji i mikroperełek masujących, co zapewnia wzmocniony efekt pielęgnacyjny i doskonałe działanie liftingujące skórę ciała.
 
Fat burner: aktywuje procesy spalania tłuszczu w komórkach podczas spoczynku, snu, stresu i wysiłku. Oznacza to, że komórki spalają tłuszcz non stop, 24 h na dobę. Adipobloker: hamuje dojrzewanie komórek tłuszczowych, zapobiegając wzrostowi ich liczebności. Dieta komórkowa: blokuje wchłanianie glukozy w komórkach tłuszczowych, dzięki czemu ogranicza im kalorie i hamuje proces powstawania nowych trójglicerydów po posiłku.

Zastosowanie

Cellulit, utrata jędrności i napięcia skóry.

Sposób użycia

Serum wmasuj w skórę aż do całkowitego rozpuszczenia perełek masujących i wchłonięcia się kosmetyku. Stosuj 1-2 razy dziennie, najlepiej w połączeniu z masażem liftingującym: niewielką ilość kremu rozcieraj na skórze, przesuwając dłonie z przodu uda w dół, a następnie z tyłu uda ku górze aż do pośladka. Powtórz 5 razy na każdym udzie. Masuj skórę każdego z ud, wykonując dłońmi niewielki ósemki. Następnie masuj pośladki, wykonując dłońmi ruchy koliste. Energicznie masuj skórę na brzuchu ruchem kolistym. Na koniec wmasuj krem w pozostałe partie ciała.

Cechy produktu

  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego