Ostatnie sztuki
STYLE WHITE, odświeżający pędzelek (długopis) z żelem do wybielania zębów, 1 sztuka
Ostatnie sztuki

STYLE WHITE, odświeżający pędzelek (długopis) z żelem do wybielania zębów, 1 sztuka

49,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 49,99 zł za 1 sztukę
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: STYLE WHITE

STYLE WHITE, odświeżający pędzelek (długopis) z żelem do wybielania zębów, 1 sztuka - opis produktu

Pędzelek (długopis) STYLE WHITE pomoże Ci pozbyć się plam na zębach powstałych po posiłku, jednocześnie odświeżając Twój oddech. Pozostawia bielszy uśmiech dzięki 100% naturalnym ekstraktom, bez nadtlenku wodoru. Szybki i łatwy w użyciu, elegancki, idealny do torebki czy kieszeni. To uzupełnienie domowego zestawu wybielającego: przedłuża efekty i poprawia jego wydajność. Bezpieczny dla szkliwa i dziąseł (bez nadtlenku wodoru). Skutecznie odświeża i wybiela zęby. Wydłuża rezultaty osiągnięte z zestawem wybielającym STYLE WHITE, jednocześnie odświeżając oddech. Idealny po lunchu, kawie, herbacie, papierosie, itd. Opracowany i polecany przez stomatologów. Zawiera w 100% naturalne ekstrakty.
 
Zastosowanie: odświeżający żel do wybielania zębów w pędzelku, stanowi uzupełnienie domowego zestawu wybielającego: przedłuża efekty i poprawia jego wydajność.
 
Sposób użycia: opcjonalnie - dla najlepszych efektów, umyć zęby przed użyciem, lub, jeśli nie masz czasu, użyć chusteczkę do zębów. Aby uwolnić żel, przekręć podstawę pędzelka tak aby zwilżyć jego końcówkę. (kręć tylko w jednym kierunku). Jedna kropla wystarczy na pokrycie od trzech do czterech zębów. Nałożyć na te zęby, które są najbardziej widoczne podczas uśmiechania się. Uśmiechnij się z pewnością siebie i świeżym oddechem. Kuracja może być stosowana tyle razy ile chcesz w ciągu dnia (po posiłku, po papierosie, przed spotkaniem itd.)
 
Składniki: wyjątkowa formuła w 100% z naturalnych ekstraktów: gliceryna, wodorowęglan sodu, ksylitol, karbomer, olejek z mięty pieprzowej, proszek karagenanu, sorbinian potasu, sok z liścia aloesu Barbadensis, ekstrakt z owocu granatu, kwas cytrynowy, ekstrakt z rumianku, kokoamidopropylobetaina, CI 42053.
 
Zestaw pędzelek (długopis) STYLE WHITE zawiera:
- pędzelek: 2,5ml żelu, 
- ulotkę z instrukcją.
 
Produkt nie zawiera nadtlenku wodoru. Nie zawiera też nadboranu sodu, innego związku chemicznego, który może wytwarzać nadtlenek i osłabiać szkliwo.
Nie używać w przypadku alergii na którykolwiek ze składników.
Nie używać w przypadku bólu dziąseł, zmian chorobowych w jamie ustnej lub chorób dziąseł.
Nie może być stosowany przez kobiety w ciąży lub karmiące oraz przez dzieci poniżej 16 roku życia. 
Unikać kontaktu z oczami.
Jeśli odczuwasz wzmożoną wrażliwość zębów lub podrażnienie dziąseł w trakcie lub po użyciu pisaka wybielającego, przerwij kurację i skonsultuj się z dentystą.
Nie ma potrzeby spłukiwania po użyciu odświeżającego i wybielającego pędzelka Style White.
Unikać spożywania żelu Style White w dużych ilościach.
Przechowywać w temperaturze pokojowej (5-25°C), w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Wydajność zestawu Style White zwiększy się, jeśli jego stosowaniu będzie towarzyszyć dobra higiena jamy ustnej. Przed każdym stosowaniem żelu do wybielania zębów zaleca się wizytę u dentysty, który sprawdzi czy są obecne w zębach ubytki, które wymagają leczenia.
Należy uważać na korony, sztuczne zęby, licówki porcelanowe lub inne widoczne kompozytowe materiały: w przeciwności do prawdziwych zębów, nie stają się one jaśniejsze i ryzykujesz uzyskanie kontrastu kolorów.