Kategorie

Symvital Mama, 60 kapsułek

Cena jednostkowa: 5,03 zł za 10 kapsułek

Cena
30,19 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Symvital Mama to suplement diety dla kobiet planujących ciążę, będących w ciąży lub karmiących piersią. DHA wspomaga prawidłowy rozwój oczu u płodu i niemowląt karmionych piersią. Spożywanie DHA przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój mózgu u płodu i niemowląt karmionych piersią. Magnez przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, odgrywa rolę w procesie podziału komórek. Żelazo pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny, pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie. Jod pomaga w prawidłowej produkcji hormonów tarczycy i w prawidłowym, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, bierze udział w procesie podziału komórek.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki niezbędne dla kobiet planujących ciążę, będących w ciąży lub karmiących piersią.

Zalecane spożycie

Kobiety w ciąży, planujące ciążę oraz karmiące piersią: 2 kapsułki na dobę, przyjmowane jednorazowo podczas śniadania. Kobiety w okresie rozrodczym, planujące ciążę, powinny rozpocząć przyjmowanie suplementu miesiąc przed planowaną ciążą. Zaleca się to również kobietom, które zaprzestały bądź przerwały stosowanie doustnej antykoncepcji w związku z planowaniem ciąży.

Składniki

Olej rybi (źródło DHA), tlenek magnezu, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, fumaran żelaza (II), emulgator: krzemionka koloidalna, barwnik: E172, kwas foliowy (Extrafolate), jodek potasu, cholekalcyferol (witamina D3).
 
2 kapsułki zawierają: DHA 600mg, magnez 200mg (53%)*, żelazo 27mg (193%)*, kwas foliowy 400mcg (200%)*, jod 200mcg (133%)*, witamina D3 50mcg (1000%)*.
 
* RWS- Referencyjna Wartość Spożycia.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. 
Suplement diety nie może być stosowany jako substytu (zamiennik) zróżnicowanej diety. 
Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia. 
Należy poinformować lekarza prowadzącego o przyjmowaniu preparatu.

Producent

Symphar Sp. z o.o.
ul. Koszykowa 65
00-667 Warszawa