Kategorie

Thermi, żel pielęgnacyjno-łagodzący, 75 ml

Cena jednostkowa: 13,19 zł za 100 mililitrów

Cena
9,89 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Specjalnie opracowana formuła hydrożelu zapewnia skuteczne działanie chłodzące i nawilżające, przynosząc skórze prawdziwą ulgę. Żel zmniejsza uczucie przegrzania i pieczenia skóry często odczuwane przy podrażnieniach słonecznych i termicznych. Działa kojąco i nawilżająco na skórę. Łagodzi zaczerwienienie i chroni skórę przed wysuszeniem. Regularnie stosowany pozwala na uzyskanie szczególnie dobrych efektów pielęgnacyjno-ochronnych.

Zastosowanie

Pielęgnacja, ochrona i łagodzenie skóry narażonej na podrażnienia słoneczne i termiczne, odmrożenia oraz inne podrażnienia skóry. Pielęgnacja i łagodzenie skóry podrażnionej po zabiegach dermatologicznych (np. peelingi, mikrodermabrazje, zabiegi laserowe) i kosmetycznych (np. depilacja, golenie). Pielęgnacja i łagodzenie w otarciach naskórka. Pielęgnacja i ochrona skóry przed odparzeniami.

Sposób użycia

Cienką warstwę żelu nanosić na powierzchnię skóry kilka razy dziennie. Preparat doskonale się wchłania. Formuła hydrożelu pozwala na łatwą i szybką aplikację, również na duże powierzchnie. Preparat nie pozostawia tłustej i lepkiej skóry.

Cechy produktu

Postać
Rejestracja