Kategorie

Travel John, przenośna toaleta wielokrotnego użytku, 3 sztuki

Cena jednostkowa: 9,33 zł za 1 sztukę
Cena
27,99 zł
Produkt dostępny
Wysyłamy w 2-3 dni robocze!

Opis produktu

Travel John to mini przenośny pisuar osobisty. Specjalnie zaprojektowana wielorazowa torebka, której możemy użyć w sytuacji, kiedy nie ma możliwości skorzystania z toalety. Produkt zawiera LIQSORB to kombinacja torebki z włókniny zawierającej substancję polimerową, która uniemożliwia wzrost bakterii, szybko wchłaniając płynne odpady i zamieniając je w bezzapachowy, odporny na zalanie worek żelowy. Żel jest antybakteryjny, nietoksyczny i bezpieczny dla środowiska. Torba taka może być użyta jako wielorazowy pisuar lub w przypadku odruchów wymiotnych. Travel John zajmuje niewiele miejsca, łatwością mieści się w dłoni. Torba wykonana jest z mocnego plastiku, odpornego na przebicie. Posiada wbudowany zamek błyskawiczny, który umożliwia zatrzymanie zawartości wewnątrz. Produkt uniwersalny, przeznaczony zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet dzięki specjalnie zaprojektowanemu plastikowemu kołnierzowi. Polecany osobom podróżującym (z dziećmi w korku, na autostradzie, w sytuacjach, gdy nie ma toalety w pobliżu lub jest brudna, starszym i niepełnosprawnym (choroby uniemożliwiające swobodne chodzenie), zawodowym kierowcom, uczestnikom imprez masowych.

Zastosowanie

Pisuar osobisty dla kobiet, mężczyzn i dzieci, wielorazowego użytku.

Sposób użycia

Nie należy spłukiwać worka w toalecie. Dzieci korzystają pod nadzorem osoby dorosłej.  Nie połykać absorbentu. Tylko dla odpadów płynnych. Po zapełnieniu całego pisuaru można go wyrzucić do kosza.

Cechy produktu

- produkt wielorazowego użytku,
- super chłonnym wkładem Liqsorb,
- torba szczelna, higieniczna i bezzapachowa,
- wykonany z folii, 
- z suwakiem,
- pojemność: do 28fl oz. 800ml,
- w opakowaniu: 3 sztuki.

Ważne wskazówki

Plastikowe torby są niebezpieczne. Aby uniknąć niebezpieczeństwa uduszenia, należy trzymać plastikową torbę w miejscu niedostępnym dla niemowląt i dzieci.

Producent

TravelJohn Products,
8 Corporate Park, Suite 300,
Irvine, CA 92606 U.S.A.