Kategorie

WaterWipes Soapberry, chusteczki nasączane wodą dla niemowląt, 4 x 60 sztuk

Cena jednostkowa: 0,17 zł za 1 sztukę

Cena
39,99 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Delikatnie teksturowane chusteczki pozwalają uporać się z zabrudzeniami skóry małego dziecka, które uczy się samodzielnie jeść i załatwiać potrzeby fizjologiczne. WaterWipes Soapberry to 99,9% czystej wody z dodatkiem kropli ekstraktu z grejpfruta w charakterze naturalnego konserwantu oraz dodatkiem wyciągu orzechów mydlanych - łagodnej, organicznej substancji o działaniu myjącym. Produkt nie zawiera syntetycznych dodatków chemicznych o działaniu potencjalnie drażniącym. Może być stosowany przez alergików oraz dzieci z atopowym zapaleniem skóry i innymi problemami dermatologicznymi.

Inne wersje tego produktu

Zastosowanie

Dla dzieci z wrażliwą i alergiczną skórą, AZS, łuszczycą, egzemą, okołopieluszkowym zapaleniem skóry, powyżej 6 miesiąca życia. 

Sposób użycia

Chusteczki są obficie nasączone wodą, która może zbierać się na dnie opakowania. Z tego powodu przed otwarciem najlepiej przechowywać chusteczki spodem do góry, a przed użyciem energicznie nimi potrząsnąć. Gdyby po dłuższym czasie użytkowania okazało się, że wierzchnia warstwa chusteczek nieco przeschła, wystarczy ścisnąć kilka razy zamknięte opakowanie, żeby rozprowadzić ponownie wodę po wszystkich warstwach produktu.

Cechy produktu

Postać
Rodzaj skóry
Rejestracja