Podpaski specjalistyczne TENA Lady, Extra, 20 sztuk

Podpaski specjalistyczne TENA Lady, Extra, 20 sztuk

22,49 Cena brutto
Cena jednostkowa: 1,12 zł za 1 sztukę
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: ESSITY

Podpaski specjalistyczne TENA Lady, Extra, 20 sztuk - opis produktu

Specjalistyczne, miękkie wkłady o anatomicznym kształcie. Są wygodne i oferują wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki dużej chłonności. Zapewniają natychmiastową suchość i wysoki komfort. Doskonałe dopasowanie, chłonność i dyskrecja. TENA Lady mają kształt, który zapewnia doskonałe wchłanianie i zapobiega przeciekaniu. Doskonałe dopasowanie i ochrona. Większa pewność dzięki systemowi Fresh Odour Control, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Dzięki elastycznym gumkom na krawędziach specjalistyczne podpaski TENA Lady dopasowują się do kształtu ciała. TENA Lady zapewniają swobodę poruszania bez niepokojenia się o przeciekanie. 
 
Chłonność specjalistycznych podpasek TENA Lady jest kilka razy wyższa niż tradycyjnych podpasek. System Fresh Odour Control zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Mikroperełki wiążą płyn wewnątrz i  skutecznie izolują wilgoć co zapewnia uczucie suchości. Jedwabiście miękkie i delikatne dla skóry.
 
Zastosowanie: odpowiednie w nietrzymaniu moczu oraz w połogu. Poziom chłonności: 4/8.
 
Sposób użycia: przyklejane do bielizny.
 
W opakowaniu: 20 sztuk
 
Długość produktu: 34cm 
 
Producent: 
Essity Poland Sp. z o.o.
ul. Bactstengatan 5
S- 431 49 Molndal.

Zmiana opakowania oraz nazwa spółki z SCA Hygiene Sp. z o.o. na Essity Poland Sp. z o.o. Produkty ze starą szatą graficzną wydawane będą do wyczerpania zapasów.

Producent: 
Essity Poland Sp. z o.o.
ul. Bactstengatan 5
S- 431 49 Molndal.