Zestaw DUREX PLAY, żel intymny, Soczysta Wiśnia, lubrykant smakowy, 50ml + DUREX, prezerwatywy, Arouser, prążkowane, 12 sztuk

Zestaw DUREX PLAY, żel intymny, Soczysta Wiśnia, lubrykant smakowy, 50ml + DUREX, prezerwatywy, Arouser, prążkowane, 12 sztuk

Cena: 44,48 zł

Cena jednostkowa: 44,48 zł za 1 zestaw
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Wyrób medyczny inny
Grupa: Durex

Zestaw DUREX PLAY, żel intymny, Soczysta Wiśnia, lubrykant smakowy, 50ml + DUREX, prezerwatywy, Arouser, prążkowane, 12 sztuk - opis produktu

Zastaw zawiera:
1. DUREX PLAY, żel intymny, Soczysta Wiśnia, lubrykant smakowy, 50ml,
2. DUREX, prezerwatywy, Arouser, prążkowane, 12 sztuk.

1. DUREX PLAY, żel intymny, Soczysta Wiśnia, lubrykant smakowy, 50ml:
Durex Play Soczysta Wiśnia żel intymny jest słodki w smaku i cudownie owocowy i przyjemny w dotyku. Nie zawiera cukru, więc możesz bezkarnie stosować go tak często, jak chcesz. Stworzony na bazie wody, dzięki czemu może być bezpiecznie używany z prezerwatywą. Jest rozpuszczalny w wodzie i łatwo się zmywa. Nie klei się i nie zostawia plam.

Zastosowanie: do seksu waginalnego, analnego i oralnego w przypadku suchości pochwy i dyskomfortu intymnego.

Sposób użycia: otwórz korek, delikatnie ściśnij butelkę i rozprowadź żel w dowolnie wybranych miejscach. Jeżeli potrzebujesz więcej żelu, wyciśnij dodatkową ilość. Żel może być stosowany z prezerwatywami Durex - wystarczy, że rozprowadzisz go na zewnątrz prezerwatywy, kiedy jest ona już nałożona na członka.

Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników produktu.

Ważne wskazówki:
Używać zgodnie z przeznaczeniem.
Unikać kontaktu żelu z oczami.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych, poza zasięgiem dzieci.
Zużyć w ciągu 3 miesięcy od pierwszego otwarcia opakowania.
Żel intymny nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środka plemnikobójczego.

Ostrzeżenia:
W przypadku wystąpienia podrażnienia należy przerwać stosowanie lubrykantu. Jeśli podrażnienie się utrzymuje lub dodatkowe nawilżenie lubrykantem jest potrzebne cały czas, należy skontaktować się z lekarzem.
Żele intymne Durex mogą zmniejszyć ruchliwość plemników.
Żele intymne Durex mogą zmniejszać suchość pochwy i uczucie dyskomfortu, dostarczając jednocześnie zmysłowych doznań obojgu partnerom.

Producent:
Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

*Zgodnie z legislacją Unii Europejskiej w ramach dyrektywy 93/42/EEC niniejszy produkt jest certyfikowany przez SGS (CE 0120) jako wyrób medyczny z wyłącznym wskazaniem do stosowania w przypadku suchości pochwy i dyskomfortu intymnego. Inne niemedyczne zastosowania przypisane temu produktowi nie są objęte certyfikatem CE, a użytkownicy powinni być świadomi, że dla takich zastosowań skuteczności produktu i/lub jego bezpieczeństwo stosowania nie zostało ocenione przez SGS.

2. DUREX, prezerwatywy, Arouser, prążkowane, 12 sztuk:
Prezerwatywy Durex Arouser zostały pokryte specjalnymi prążkami, które nie ograniczają, a potęgują doznania odczuwane przez partnerów w trakcie uprawiania seksu. Nasączenie środkiem nawilżającym sprawia, że produkty są miękkie w dotyku, delikatne i zmysłowe. Wykonane są z przezroczystego naturalnego lateksu i zakończone zbiorniczkiem. Prążkowana powierzchnia połączeniu z dodatkowym nawilżeniem stanowi gwarancję niezapomnianych wrażeń. Szerokość nominalna: 53mm

Zastosowanie: właściwe użycie prezerwatyw pomaga zredukować ryzyko ciąży, HIV/AIDS i innych chorób przenoszonych drogą płciową, jednak żadna metoda antykoncepcyjna nie zapewni 100% ochrony.

Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników produktu.

Ważne wskazówki:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od działania promieni słonecznych.
Nie zawierają środka plemnikobójczego.
Przeczytaj uważnie ulotkę załączoną wewnątrz opakowania, zwłaszcza jeśli używasz prezerwatywy przy stosunku analnym lub oralnym.
Używaj prezerwatywy tylko raz.
Użycie żeli intymnych z serii Durex Play wraz z prezerwatywami może potęgować przyjemne doznania.
Wszystkie żele z serii Durex Play mogą być bezpiecznie stosowane z prezerwatywami Durex, w przeciwieństwie do lubrykantów na bazie substancji oleistych, które mogą uszkodzić prezerwatywę.
Testowane dermatologicznie.

Ostrzeżenia:
Żadna metoda antykoncepcji nie gwarantuje 100% ochrony przed ciążą, HIV i innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Producent:
Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul.Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki