2 KC, 12 tabletek

2 KC, 12 tabletek

8,80 Cena brutto
Cena jednostkowa: 7,33 zł za 10 tabletek

Rodzaj: Suplement diety

Producent: COLFARM

Grupa: 2 KC

2 KC, 12 tabletek - opis produktu

Wyciąg z opuncji pomaga w walce z objawami kaca. Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, wspomaga układ nerwowy.

Zastosowanie: suplementacja diety w składniki aktywne zawarte w preparacie.

Zalecane spożycie: w zależności od ilości spożywanego alkoholu przyjmować od 2 do 3 tabletek przed i w trakcie spożywania alkoholu, a kolejne 2-3 tabletki bezpośrednio po jego zakończeniu. Następnego dnia można przyjąć dodatkowo 2-3 tabletki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Składniki: glukoza, substancja wypełniająca: celuloza, kwas bursztynowy, glutaminian monosodowy, kwas fumarowy, witamina C, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; wyciąg z opuncji, stabilizator: poliwinylopirolidon.

2 tabletki zawierają: 53mg witaminy C (67%)*, 486mg glukozy200mg kwasu bursztynowego, 200mg glutaminianu monosodowego74mg kwasu fumarowego, 20mg wyciągu z opuncji (400mg w przeliczeniu na suszoną opuncję).

3 tabletki zawierają: 80mg witaminy C (100%)*, 729mg glukozy, 300mg kwasu bursztynowego, 300mg glutaminianu monosodowego111mg kwasu fumarowego, 30mg wyciągu z opuncji (600mg w przeliczeniu na suszoną opuncję).

*RWS - Referencyjna wartość spożycia.

Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu.
Zawiera cukier.

Producent:
Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.,
ul. Wojska Polskiego 3,
39-300 Mielec.