Abra, paski testowe do glukometru, 50 pasków

38,48 Cena brutto
Cena jednostkowa: 0,77 zł za 1 sztuka

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: DIAGNOSIS

Abra, paski testowe do glukometru, 50 pasków - opis produktu

Paski testowe Abra służą do samodzielnego wykonywania pomiarów stężenia glukozy we krwi. Wyrób do diagnostyki in vitro.

Paski testowe ABRA do pomiaru poziomu glukozy należy stosować z glukometrem ABRA w celu ilościowego pomiaru glukozy (cukru) w pełnej krwi pobranej z opuszki palca, dłoni lub przedramienia. System pomiaru poziomu glukozy we krwi ABRA jest przeznaczony dla użytkowników nieprofesjonalnych i powinien być używany przez jedną osobę. Paski testowe ABRA  służą do użytku zewnętrznego (diagnostyka in vitro).

Każdy pasek testowy posiada obszar testowy zawierający reaktywne substancje chemiczne. Aplikacja próbki krwi w tym obszarze powoduje reakcję chemiczną, a następnie wytworzenie prądu elektrycznego. Stężenie glukozy we krwi obliczane jest na podstawie odnotowanego przez glukometr prądu elektrycznego, a uzyskany wynik zostaje pokazany na wyświetlaczu. Test mierzy poziom glukozy w zakresie od 20 mg/dL (1.1mmol/L) do 600 mg/dL (33.3 mmol/L). Pasek testowy ABRA  jest skalibrowany tak, aby wyświetlał równowartość wartości glukozy w osoczu, co ułatwia porównanie z wynikami otrzymanymi metodami laboratoryjnymi.

Zastosowanie: do pomiaru glukozy we krwi.

Sposób użycia: nanoszenie krwi na pasek testowy: przy pomocy nakłuwacza nakłuj bok opuszki palca. W celu lepszego uformowania się kropli krwi rozmasuj palec w kierunku jego opuszki lekko uciskając.

Ważne wskazówki:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu.
Nie używać w przypadku uszkodzenia opakowania.

Producent:
Diagnosis S.A.
ul.Gen.W.Andersa 38A
15-113 Białystok.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: