Activblock Classic, roll-on, 25ml

22,48 Cena brutto

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: TEVA

Activblock Classic, roll-on, 25ml - opis produktu

Antyperspirant Activblock Classic przeznaczony jest do opanowania nadmiernej potliwości, aby dawać Ci pewność efektu i poczucie komfortu na długi czas.
 
Antyperspirant Activblock Classic przeznaczony jest do stosowania na noc, kiedy aktywność gruczołów potowych jest ograniczona, na czystą i całkowicie suchą skórę pach. Preparat posiada aplikator roll-on dla zapewnienia szybkiego i precyzyjnego nakładania. 
 
Wskazania: do opanowania nadmiernej potliwości.
 
Sposób użycia: stosować na noc. Po aplikacji preparatu należy odczekać do jego całkowitego wyschnięcia. Rano dokładnie zmyć preparat delikatnym mydłem i spłukać. Początkowo zaleca się stosowanie Activblock Classic codziennie, zwykle przez 2-3 dni. Następnie można zmniejszyć częstotliwość stosowania antyperspirantu do 2-3 razy w tygodniu lub rzadziej - w zależności od indywidualnych potrzeb - aby utrzymać efekt redukcji wydzielania potu. 
 
Nie stosować Activblock Classic na wilgotną, skaleczoną lub podrażnioną skórę. Po depilacji lub goleniu pach należy wstrzymać stosowanie preparatu przez około 48 h. Nie należy stosować żadnych innych dezodorantów lub antyperspirantów następnego dnia po zastosowaniu Activblock Classic z uwagi na zwiększone prawdopodobieństwo wystąpienia podrażnień. 
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: