Kategorie

Alfa Med, płyn do płukania jamy ustnej, 50 ml

Cena jednostkowa: 21,58 zł za 100 mililitrów

Cena
10,79 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Płyn ALFA MED to specjalistyczny, bezalkoholowy płyn do płukania jamy ustnej z dodatkiem siemienia lnianego i arniki. Płyn jest dedykowany osobom przed, w trakcie i po terapii przeciwnowotworowej. Płyn ALFA MED, który powstał we współpracy z onkologami, specjalizującymi się w terapii nowotworów głównie regionu głowy i szyi. Produkt jest wyjątkowo łagodny i pomaga przetrwać trudny okres leczenia. Odpowiednio dobrany skład płynu dezynfekuje i nawilża całą jamę ustną, język i gardło. Doskonale sprawdzi się także już po zakończeniu leczenia w warunkach domowych. Przez okres leczenia może też uzupełniać albo całkowicie zastępować pastę do zębów. Płyn ma delikatny miętowy smak.

Zastosowanie

Dla osób przed, w trakcie i po terapii przeciwnowotworowej. Również w leczeniu chirurgicznym przyzębia, ingerencji w tkanki dziąsła, w stanach zapalnych, przy implantacjach, aftach, infekcjach jamy ustnej, stanach zapalnych gardła.

Sposób użycia

Stosować kilka razy dziennie lub według zaleceń lekarza. Dla skuteczności i efektywności płynu niezbędne jest płukanie jamy ustnej po każdym posiłku. Nie rozcieńczać. Czas płukania 2-3 minuty. Po zastosowaniu wskazane jest powstrzymywanie się od picia i jedzenia przez kilkanaście minut.