Kategorie

ATOS

1 - 24 z 17 produktów

Atos – systemy pielęgnacyjne dla higieny jamy ustnej

Przedsiębiorstwo Atos jest obecne w branży farmaceutycznej i kosmetycznej od lat osiemdziesiątych, specjalizując się przede wszystkim w oferowaniu produktów wspierających prawidłową higienę jamy ustnej. W asortymencie producenta można znaleźć szeroki wybór wybielających i remineralizujących past do zębów, płynów do płukania jamy ustnej, a także preparatów do stosowania przez najmłodszych.


Najlepsze, renomowane marki i wysoka jakość

Bardzo dobra znajomość rynku pozwala firmie Atos na oferowanie skutecznych oraz przyjaznych zdrowiu produktów. Przedsiębiorstwo reprezentuje kilkanaście polskich i zagranicznych marek, będąc jednocześnie jedynym na świecie producentem specjalistycznego systemu pielęgnacyjnego do higieny jamy ustnej dla osób noszących aparaty ortodontyczne. Na szczególne zainteresowanie zasługują produkty z serii Air Lift oraz Xerostom, które umożliwiają skuteczną walkę z nieprzyjemnym zapachem z ust, a także likwidują suchość w jamie ustnej.

  • SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar