Kategorie

Artelac Rebalance, krople do oczu, 10 ml

Cena
30,49 zł

Produkt dostępny

Opis produktu

Artelac Rebalance to doskonale skomponowany wieloskładnikowy produkt, który przynosi długotrwałą ulgę i zapewnia ochronę suchym oczom w przewlekłym zaburzeniu wydzielania łez. Artelac Rebalance zawiera kluczowe składniki naturalnie występujące w oku i łzach i wspomaga uzupełnianie niedoboru łez oraz przywraca równowagę filmu łzowego, tak aby spełniał on swoje zadanie i zapewniał żądaną ochronę. Działanie polega na łagodzeniu wywoływanych przez przewlekłe zaburzenia wydzielania łez objawów, takich jak: pieczenie, zmęczenie, zaczerwienienie i/lub zapalenie oraz bolesność oczu i uczucie piasku pod powiekami. Artelac Rebalance to stosowany w przewlekłych zaburzeniach wydzielania łez wieloskładnikowy roztwór, który zawiera unikalny, znikający środek konserwujący. Dostępny w tradycyjnej buteleczce na krople do oczu. Wspomaga uzupełnianie niedoboru naturalnych łez, natychmiast natłuszczając i nawilżając oczy oraz przynosząc im ulgę, jednocześnie dba o zdrowy stan powierzchni oczu, aby zapewniać im długotrwałą ulgę i ochronę.

Zastosowanie

Długotrwałe nawilżenie dla suchych, piekących i podrażnionych oczu.

Sposób użycia

3-5 razy dziennie na dobę (w razie potrzeby częściej) wkrapiając po 1 kropli do każdego oka. Nadaje się do długotrwałego stosowania.

Składniki

Hialuronian sodu 0,15%, glikol polietylenowy 8000 0,5%, chlorek potasu, chlorek wapnia, chlorek magnezu, chlorek sodu, witaminę BI2, kwas borowy,woda, Oxyd.

Ważne wskazówki

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.

Producent

Dr. Gerhard Mann
chem.-pharm. Fabrik
GmbH, Brunsbutteler
Damm 165-173,
13581 Berlin,
Niemcy.

Cechy produktu