DARMOWA DOSTAWA przy zamówieniach za min.70zł
Kategorie

Aspirator do nosa NoseFrida, od urodzenia, 1 sztuka

Cena jednostkowa: 19,79 zł za 1 sztukę

Opis produktu

Oryginalny szwedzki aspirator skonstruowany przez lekarzy laryngologów i pediatrów. Skutecznie oczyszcza nos dziecka, ułatwiając swobodne oddychanie, jedzenie i spokojny sen. Kształt aspiratora chroni błonę śluzową nosa, zapobiegając jej uszkodzeniu, nawet gdy dziecko wykona nagły ruch. Przezroczysta tuba pozwala ocenić stan i ilość wydzieliny. Wygodny w użyciu w każdym miejscu i o każdej porze. Testy kliniczne wykluczyły ryzyko zarażenia się od dziecka poprzez Aspirator NoseFrida. Dostępny w praktycznym etui z kompletem wymiennych filtrów higienicznych.

Zastosowanie

Dla dzieci poniżej 3. roku życia do bezpiecznego usuwania wydzieliny i śluzu z nosa w przeziębieniach, zapaleniu zatok i schorzeniach, którym towarzyszy powstawanie wydzieliny.

Sposób użycia

Ułożyć dziecko w bezpiecznej pozycji leżącej twarzą do góry. Końcówkę aspiratora należy delikatnie włożyć do otworu nosowego dziecka i umieścić ustnik w ustach osoby wykonującej czynność. Wciągnąć delikatnie powietrze przez ustnik. Powoli i stopniowo zwiększać siłę ssącą, dopóki wydzielina nosowa nie zacznie gromadzić się w zbiorniku.

Ważne wskazówki

Nie używać, jeśli wstępują jakieś rany, objawy zapalenia lub krwawienie w nosie.
Nie wkładać końcówki aspiratora zbyt daleko.
Nie stosować do jamy ustnej lub w uchu dziecka.
Nie sterylizować wrzącą wodą, parą wodna lub w kuchence mikrofalowej.
Nie podłączać do żadnych urządzeń ssących.

Zawartość opakowania

- aspirator,
- 4 wymienne, higieniczne filtry absorbujące.
- opakowanie podróżne.

Producent

Nasalprodukter Sverige AB,
St Johannesgatan 2,
211 46 Malmo
Szwecja