Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych
Kategorie

Avent DECT SCD506/52, niania elektroniczna,

Cena jednostkowa: 389,99 zł za 1 sztukę
Cena
389,99 zł
Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych

Opis produktu

Elektroniczna niania DECT SCD560/00 zapewnia pełnię spokoju dzięki niezawodnemu połączeniu oraz krystalicznej czystości dźwięku, kontroli temperatury, uspokajającej lampce nocnej i kołysankom, które razem z dzieckiem polubicie.

Wyjątkowy tryb Smart ECO automatycznie zmniejsza moc transmisyjną i zwiększa żywotność akumulatora. Im mniejsza jest odległość między Tobą a dzieckiem, tym mniej energii potrzeba, aby uzyskać idealne połączenie. W miarę wzrostu natężenia dźwięku w pokoju dziecka wskaźniki zaczynają świecić, nawet gdy odbiornik jest wyciszony. Odbiornik będzie sygnalizował utratę zasięgu przez nianię oraz niski poziom naładowania baterii, dzięki czemu zawsze zachowasz łączność z dzieckiem. 

Czujnik temperatury z możliwością ustawienia powiadomienia pozwoli Ci monitorować warunki panujące w pokoju dziecka. Twoje dziecko nie potrafi regulować temperatury ciała tak skutecznie jak dorosły, dlatego nawet niewielkie wahanie temperatury może sprawić, że stanie się ono niespokojne. Regulowany czujnik temperatury natychmiast powiadomi Cię za pośrednictwem cyfrowego wyświetlacza nadajnika o wszelkich zmianach warunków w pokoju maluszka.

Nic tak nie uspakaja rozdrażnionego dziecka jak łagodna kołysanka i ciepłe, delikatne światło lampki nocnej. Przebywając w dowolnym pomieszczeniu, możesz wybrać jedną z 5 odprężających melodii oraz włączyć lampkę nocną, co pomoże Twojemu maluszkowi zasnąć. Czasami dziecko potrzebuje tylko uspokajającego tonu Twojego głosu. Dzięki tej niezbędnej funkcji jednym kliknięciem możesz uzyskać z nim kontakt z dowolnego miejsca w domu. 

Technologia DECT gwarantuje brak zakłóceń z innych urządzeń nadawczych (innych elektronicznych niań, telefonów bezprzewodowych i komórkowych). Szyfrowanie danych zapewnia bezpieczne i poufne połączenie. Dzięki temu będziesz jedyną osobą, która może nasłuchiwać, co robi Twoje dziecko. Każdy, nawet najcichszy śmiech, gaworzenie czy czkawkę malucha usłyszysz z doskonałą czystością. Technologia DECT (Digital Enhanced Cordless Telecommunications) zapewnia najwyższej jakości, krystalicznie czysty dźwięk, aby rodzic mógł zawsze usłyszeć swoje dziecko.

Ładowany odbiornik umożliwia poruszanie się po domu i w jego pobliżu. Niewielki, ładowany odbiornik zapewnia nawet 18 godzin bezprzewodowego przesyłania bez konieczności ładowania.

Specyfikacja techniczna

Zasięg w pomieszczeniu — maksymalnie 50m, zasięg na zewnątrz — maksymalnie 330m.

-100% prywatności
-Lampka nocna i kołysanki
-Funkcja dwukierunkowej komunikacji
-Czas działania na zasilaniu bateryjnym 18 godzin
-Zasilanie 220–240 V
-Czas ładowania 10  godzin
-Zakres temperatur podczas działania(°C) 10–40°C
-Zakres temperatur przechowywania 10–40 °C
-Energooszczędny tryb Smart ECO
-Technologia DECT
-Wskaźniki informujące o nawiązaniu połączenia i działaniu w zasięgu 
-Uspokajające światło nocne 
-Funkcja dwukierunkowej komunikacji 
-Ekran LCD 
-Światła uruchamiane dźwiękiem 3 wskaźniki LED
-Czujnik temperatury
-Maksymalny zasięg w pomieszczeniu 50 m
-Maksymalny zasięg na zewnątrz 330 m
-Automatyczny wybór kanału
-Regulacja głośności
-Automatyczne ostrzeżenie o wyjściu poza zasięg
-Wskaźniki poziomu głośności   
-Wskaźnik ładowania akumulatora
-Regulator czułości
   

Cechy produktu

Kolor
Rejestracja