AVENT, laktator ręczny, Natural z pojemnikami

152,79
Ilość
Artykuł dziecięcy

Laktator charakteryzuje się wyjątkową, niewielką konstrukcją, która sprawia, że mleko z piersi trafia bezpośrednio do butelki, nawet jeśli siedzisz prosto. Oznacza to, że możesz siedzieć wygodniej podczas używania laktatora i nie musisz pochylać się do przodu, aby całe mleko znalazło się w butelce. Wygodna pozycja i odprężenie podczas odciągania pokarmu w naturalny sposób sprawiają, że mleko łatwiej wypływa. Nasza nakładka masująca ma nową, miękką, aksamitną fakturę, która jest ciepła w dotyku, aby wygodnie i delikatnie stymulować wypływ pokarmu. Podczas odciągania delikatnie symuluje ona odruch ssania dziecka, zapewniając naturalne uwalnianie pokarmu i klinicznie sprawdzoną skuteczność. Miękka nakładka masująca jest odpowiednia dla większości matek.

Laktator ręczny to idealne rozwiązanie, jeśli odciągasz pokarm od czasu do czasu i cenisz niewielkie rozmiary. Umożliwia on łatwą obsługę jedną ręką. Jego rączka o ergonomicznym kształcie umożliwia wygodne operowanie urządzeniem podczas odciągania pokarmu. Dzięki niewielkim rozmiarom i małej wadze można go łatwo odpowiednio ustawić, przechowywać i przenosić, jak też dyskretniej odciągać pokarm w podróży. Łatwe, wizualne dopasowywanie części umożliwia intuicyjne składanie. Czyszczenie nie sprawia trudności dzięki niewielkiej liczbie oddzielnych części. W zestawie znajdują się 3 uniwersalne pojemniki na pokarm. Jeden pojemnik do odciągania pokarmu, przechowywania go i karmienia dziecka. Pojemniki można przechowywać w lodówce lub zamrażarce. Wszystkie części można myć w zmywarce.

Zestaw zawiera: 
- część główna laktatora z rączką;
- nakładka w standardowym rozmiarze;
- 3 pojemniki na pokarm;
- nasadka na pojemnik do przechowywania mleka;
- wyjątkowo miękki smoczek dla noworodków;
- osłona podróżna;
- opakowanie z próbkami wkładek laktacyjnych: 2 wkładki na dzień i 2 wkładki na noc.

Laktator jest kompatybilny z innymi produktami do karmienia Philips AVENT.

Laktator, smoczek i pojemniki wykonane są z bezpiecznego materiału, niezawierającego bisfenolu A.

Laktator jest produktem użytku osobistego - podlega zwrotowi tylko w nienaruszonym opakowaniu, bez żadnych śladów użytkowania.

Regulamin zwrotu produktu "Kupuj bez ryzyka" znajdziesz tutaj

Formularz "Kupuj bez ryzyka" znajdziesz tutaj.

 

Producent: AVENT