Azeta Bio, organiczne mleczko ochronne przeciw komarom i owadom latającym dla dzieci od urodzenia, 100 ml

Azeta Bio, organiczne mleczko ochronne przeciw komarom i owadom latającym dla dzieci od urodzenia, 100 ml

Cena: 45,99 zł

Cena jednostkowa: 45,99 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny

Azeta Bio, organiczne mleczko ochronne przeciw komarom i owadom latającym dla dzieci od urodzenia, 100 ml - opis produktu

Delikatna i bogata w aktywne składniki roślinne emulsja przeciw komarom i owadom latającym to doskonały i naturalny odstraszacz komarów i meszek. Jest bezpieczna dla wrażliwej skóry i można ją stosować już od pierwszych dni życia. Chroni odsłonięte części ciała przed ukąszeniami a jednocześnie działa jak łagodzący żel na ukąszenia w sytuacji, gdy zapomnieliśmy posmarować dziecko przed wyjściem z domu. Zmniejsza obrzęk, niweluje uporczywy świąd i przyśpiesza gojenie. Emulsja nie jest tłusta, nie klei się i bardzo szybko się wchłania. Nie brudzi ubrań. Nie wysusza skóry, działa nawilżająco i pozostawia skórę miękką i odpowiednio odżywioną.

Zawarty w składzie olej Andiroba oraz olejki eteryczne pozyskane z pelargonii i lawendy skutecznie odstraszają owady nadając mleczku przyjemny i delikatny zapach. Olej Andiroba wykazuje działanie antybakteryjne, przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwdziała malarii. Łagodzi obrzęk i leczy rany po ukąszeniach owadów. Wyciąg z kwiatów nagietka lekarskiego posiada właściwości gojące, łagodzące i antyseptyczne. Wykazuje działanie przeciwzapalne. Ma właściwości przeciwgrzybicze i antybiotyczne, działa ściągająco i oczyszcza skórę. Nadaje zapach i neutralizuje niepożądane zapachy w kosmetyku.


Zastosowanie

Przeciw ukąszeniom owadów, do stosowania od 1. dni życia.


Sposób użycia

Nakładać 2 lub więcej razy dziennie na odkryte części ciała (jedna aplikacja wystarcza na około 2 godziny). Wmasować aż do całkowitego wchłonięcia.


Dodatkowe informacje

Bezpieczny dla środowiska skład oraz opakowanie pochodzące z surowców odnawialnych i materiałów z recyclingu.
Testowany dermatologicznie.
Nie testowany na zwierzętach.