BENTLEY Organic, spray dezynfekujący do zabawek, 500ml

BENTLEY Organic, spray dezynfekujący do zabawek, 500ml

ostatnia cena sprzedaży

Cena: 29,49 zł

Cena jednostkowa: 5,90 zł za 100 ml
Chwilowo niedostępny
Sprawdź podobne
Rodzaj: Preparat dezynfekcyjny
Producent: ECO&MORE

BENTLEY Organic, spray dezynfekujący do zabawek, 500ml - opis produktu

Certyfikowany spray dezynfekujący do zabawek . Można nim przemywać poręcze w łóżeczku, blaty stolików do karmienia czy plastikowe śliniaczki, maty do przewijania i nocniki, kosze na śmieci i oczywiście zabawki, zarówno plastikowe, jak i drewniane, czy nawet pluszaki, których nie da się wyprać w pralce. To unikalny i innowacyjny, naturalny produkt, który zabija 99,9% szkodliwych bakterii. Większość składników wykorzystywanych do produkcji pochodzi  z kontrolowanych upraw organicznych.Firma posiadająca dwa najważniejsze brytyjskie certyfikaty - Soil Association i ISO 14001 Environmental Standard.

Wskazania: mycia zabawek i wszystkich powierzchni wokół dziecka.
 
Sposób użycia: produkt nie pozostawia osadu, pozwalając dziecku bezpiecznie bawić się bezpośrednio po jego użyciu, bez konieczności przemywania wodą.
 
Główne składniki: woda, alkohol denaturowany, glukozyd decylu, laurylobetaina, ekstrakt z liści aloesu, kwas mlekowy, gliceryna, wyciąg z pomarańczy bergamota, wyciąg z owocu grejpfruta, olejek z owocu pomarańczy, wyciąg z owocu mandarynki, kwas askorbinowy, kwas cytrynowy, olejek ze skórki cytryny.