Kategorie

Bepanthen Derm Krem, specjalistyczny krem do ciała dla niemowląt i dzieci od urodzenia, 30 g

Cena jednostkowa: 69,97 zł za 100 gram

Cena
20,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Bepanthen Derm Krem to emolient o podwójnym działaniu, zapewniający optymalne nawilżenie skóry z zewnątrz, oraz pobudzający naturalne mechanizmy nawadniania skóry i regeneracji od wewnątrz. Bepanthen Derm Krem ma postać emulsji typu olej w wodzie, zawierającej 10% lipidów. Specjalnie opracowana, lekka konsystencja preparatu sprawia, że szybko się wchłania. Wykazuje działanie nawilżające i łagodzące, a także zmniejsza uczucie dyskomfortu i ściągnięcia skóry, które może być związane z jej nadmiernym wysuszeniem.
 
Zawiera prowitaminę B5 (pantenol). Jest ona prekursorem koenzymu A, niezbędnego do prawidłowych przemian komórkowych i odbudowy naskórka. Koenzym A jest również prekursorem syntezy wielu lipidów w organizmie, w tym naturalnych lipidów skóry, wchodzących w skład bariery naskórkowej. Dodatkowo, dzięki swoim właściwościom higroskopijnym, prowitamina B5 wiąże wodę i zatrzymuje ją w skórze, zapewniając odpowiednie nawilżenie. Odgrywa zatem bardzo istotną rolę w naturalnym procesie odnowy i regeneracji skóry, a także w stabilizacji jej naturalnej bariery.

Zastosowanie

Do codziennego stosowania na suchą, skłonną do podrażnień skórę. Może być używany na skórę poddaną, np. zabiegom estetycznym, ekspozycji na słońce, bądź ochronnie przed zetknięciem z detergentami lub substancjami drażniącymi; produkt odpowiedni do stosowania od pierwszych dni życia.

Sposób użycia

Wyciśnij z tubki niewielką ilość kremu i nanieś na skórę. Delikatnie wmasuj krem w skórę do całkowitego wchłonięcia. Stosuj raz lub kilka razy dziennie, w zależności od potrzeb.

Dodatkowe informacje

Produkt nie zawiera substancji zapachowych ani barwników.

Cechy produktu