BIODERMA Matricium, 30-dniowa intensywnie regenerująca kuracja, 30 x 1ml

118,49 Cena brutto
Ilość
Rodzaj: Dermokosmetyk
Producent: Bioderma

BIODERMA Matricium, 30-dniowa intensywnie regenerująca kuracja, 30 x 1ml - opis produktu

Posiada status wyrobu medycznego klasy IIA. Opatentowane połączenie biokompatybilnych składników aktywnych. Dostarcza komórkom wszystkie niezbędne składniki odżywcze, tworząc im optymalne środowisko do odbudowy, dzięki temu procesy regeneracji zachodzą szybciej i efektywniej. Tworząc optymalne środowisko komórkom, pobudza do regeneracji zarówno naskórek jak i skórę właściwą, dzięki czemu uzyskany efekt jest dogłębny, a przez to bardziej trwały. Zastosowanie Matricium wpływa na wzmocnienie rezultatów zabiegów dermatologicznych i estetycznych oraz szybszą odbudowę skóry; produkt można stosować nie tylko po zabiegu, a również w przerwie między procedurami, jeżeli jest to seria zabiegów

Wskazania: po zabiegach dermatologicznych lub kosmetycznych. Powierzchniowe zmiany skórne (nie sączące, nie krwawiące), nacięcia, oparzenia I stopnia, łuszczenie skóry. Skóra poddana działaniu niekorzystnych czynników zewnętrznych lub wewnętrznych (promieniowanie UV, wysokie/niskie temperatury, stres, tytoń), problemy hormonalne wywołujące suchość i podrażnienia skóry.

Sposób użycia: 1 ampułka dziennie przez okres 30 dni, kuracja powinna być powtarzana 4x w roku. Po zabiegach dermatologicznych – 1 ampułka 2x dziennie, aż do momentu widocznej poprawy stanu skóry. Ampułka powinna być zużyta do 12 godzin po otwarciu.

Formuła bezzapachowa, nie zawiera konserwantów, alkoholu ani barwników.
100% biokompatybilny.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: