BluMag Skurcz Jedyny duo, 30 kapsułek na dzień + 30 kapsułek na noc

8,68 Cena brutto
Cena jednostkowa: 1,45 zł za 10 kapsułek

Rodzaj: Suplement diety

Producent: HASCO-LEK

BluMag Skurcz Jedyny duo, 30 kapsułek na dzień + 30 kapsułek na noc - opis produktu

Zawarty w suplemencie potas wspomaga prawidłową pracę mięśni. Wpływa na poprawne funkcjonowanie układu nerwowego i bierze udział w przewodzeniu impulsów nerwowych. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Wspomaga prawidłową pracę układu nerwowego i uczestniczy w przewodnictwie nerwowym. Witamina B6 bierze udział w wielu procesach metabolicznych, odgrywa rolę w uwalnianiu energii z węglowodanów gromadzonych w mięśniach. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Wspomaga prawidłową pracę układu odpornościowego. Wraz z magnezem przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
 
Zastosowanie: suplementacja diety w składniki aktywne produktu. 
 
Zalecane spożycie: 1 kapsułka z magnezem i witaminą B6 w ciągu dnia, w trakcie posiłku lub po posiłku, popijając wodą lub innym płynem. Wieczorem: 1 kapsułka z potasem, w trakcie posiłku lub po posiłku, popijając szklanką wody lub innego płynu. Dopuszczalne jest zastosowanie kapsułki z magnezem i witaminą B6 oraz kapsułki z potasem jednocześnie.
 
Składniki: 
- 1 kapsułka na dzień zawiera: tlenek magnezu, kapsułka żelatynowa (żelatyna, barwniki - dwutlenek tytanu, indygotyna), substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).
- 1 kapsułka na noc zawiera: chlorek potasu, kapsułka żelowa (żelatyna, barwniki - dwutlenek tytanu, indygotyna), substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych.
 
1 kapsułka na dzień zawiera: magnez 375mg (100%)*, witamina B6 1,4mg (100%)*;
1 kapsułka na noc zawiera: potas 320mg (16%)*.
 
*RWS - Referencyjna wartość spożycia.
 
Przeciwwskazania: niewydolność nerek.
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia.
Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w zamkniętym, oryginalnym opakowaniu, w temperaturze nie wyższej niż 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 
Osoby z zaburzeniami czynności serca i nerek oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować stosowanie produktu z lekarzem.
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
 
Producent:
Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.,
ul. Żmigrodzka 242E,
51-131 Wrocław.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: