BROS, pianka na komary dla dzieci, 90ml

BROS, pianka na komary dla dzieci, 90ml

8,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 9,99 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Dostępny

Rodzaj: Produkt biobójczy

Producent: BROS

BROS, pianka na komary dla dzieci, 90ml - opis produktu

Delikatna pianka o przyjemnym zapachu skutecznie odstrasza komary do 6 godzin. Dodatek d-pantenolu nawilża i pielęgnuje skórę. Można stosować u dzieci powyżej 1 roku życia. Odpowiedni równieżdla osób o wrażliwej skórze.
 
Wskazania: pianka odstraszająca komary, dla dzieci od 1 roku życia.
 
Sposób użycia: przed użyciem wstrząsnąć. Odwrócić do góry dnem, wycisnąć piankę na dloń i równomiernie rozprowadzić na skórze w miejscach narażonych na ukąszenia. W razie potrzeby dopuszcza się jednokrotne, powtórne użycie pianki.
 
Składniki: IR3535 10% (10g/100g), citriodiol 0,01% (0,01g/100g).
 
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
 
Środki ostrożności: działa drażniąco na oczy, skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem. ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyc ręce po użyciu. Przechowywać z dla od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 stopni Celsjusza. Nie nanosić na dłonie dzieci.
 
Pierwsza pomoc: zapewnić dostęp świeżego powietrza. Oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skonsultować się z lekarzem.
 
Producent:
Bros Sp.j.
ul. Karpia 24
61-619 Poznań
 
Podmiot odpowiedzialny:
Bros Sp.j.
ul. Sokoła 7/6
60-644 Poznań