Bros Aktywna Ochrona, spray na komary i kleszcze, DEET 15%, 90 ml

Bros Aktywna Ochrona, spray na komary i kleszcze, DEET 15%, 90 ml

Cena: 9,99 zł

Cena jednostkowa: 11,10 zł za 100 ml

Zamówienia złożone dziś wyślemy już jutro!

Dostępny

Bros Aktywna Ochrona, spray na komary i kleszcze, DEET 15%, 90 ml - opis produktu

Aerozol skutecznie odstrasza komary- nawet tropikalne (do 8h), kleszcze (do 4h) i meszki (do 6h).
 
Wskazania: spray odstraszający komary, kleszcze i meszki.
 
Sposób użycia: miejsca narażone na ukąszenia oraz odzież spryskać z odległości 15cm. Na twarz i szyję nanieść produkt pośrednio - spryskać dłoń, a następnie rozsmarować.
 
Składniki: N,N-dietylo-m-toluamid (DEET) 15% (15g/100g), citriodiol 0,01% (0,01g/100g).
 
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
 
Środki ostrożności: aerozol łatwopalny. Ogrzewanie grozi wybuchem. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwrtym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury powyżej 50 stopni Celsjusza. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Nie nanosić na dłonie dzieci. Nie stosować u dzieci poniżej 2 lat, od 2 lat do 12 lat uzywać raz dziennie, powyżej 12 lat dwa razy dziennie. Nie stosować na skaleczoną i podrażnioną skórę. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Po powrocie z zewnątrz preparat zmyć wodą z mydłem, a odzież wyprać. Nie wdychać par produktu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Bezpieczny dla tkanin naturalnych, nie stosować na materiałach syntetycznych i skórzanych. Nie stosować na powierzchnie plastikowe, lakierowane, malowane i zegarki.
 
Pierwsza pomoc: zapewnić dostęp świeżego powietrza. Oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem.
 
Producent: 
Bros Sp.j.
ul. Karpia 24
61-619 Poznań
 
Podmiot odpowiedzialny:
Bros Sp.j.
ul. Sokoła 7/6
60-644 Poznań