Kategorie

BROS, spray na meszki 15% DEET, 90 ml

Cena jednostkowa: 10,32 zł za 100 mililitrów
Cena
9,29 zł
Produkt dostępny
Wysyłamy w 2 dni robocze!

Opis produktu

Aerozol skutecznie odstraszający meszki nawet do 6 godzin. Wygodny w aplikacji i skuteczny przez długi czas.

Wskazania

Preparat odstraszający meszki.

Sposób użycia

Miejsca narażone na ukąszenia oraz odzież pokryć cienką warstwą z odległości 15cm. Powtórzyć w razie potrzeby.

Składniki

N,N-dietylo-m-toluamid (DEET) 15g/100g (15%).
 
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Środki ostrożności

Na twarz i szyję nanieść produkt pośrednio - spryskać dłoń, a następnie rozsmarować. Nie nanosić na dłonie dzieci. Nie stosować u dzieci poniżej 2 lat częściej niż 2 razy dziennie oraz na skaleczoną lub podrażnioną skórę. Unikać kontaktu z błonami śluzowymi i oczami. Po powrocie z zewnątrz preparat zmyć wodą z mydłem a odzież wyprać. Bezpieczny dla tkanin naturalnych, nie stosować na materiałach syntetycznych i skórzanych, nie opryskiwać mebli, powierzchni plastikowych, lakierowanych, malowanych oraz zegarków. Chronić przed dziećmi. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50 stopni Celsjusza. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palić tytoniu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem.

Pierwsza pomoc

Zapewnić dostęp swieżego powietrza. Oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Podmiot odpowiedzialny

BROS Sp.j.
Sokoła 7/6 
60-644 Poznań

Cechy produktu

Postać
Sposób aplikacji