Kategorie

Chlorivag, globulki dopochwowe, 10 sztuk

Cena
19,69 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Chlorivag to preparat leczniczy o działaniu przeciwzapalnym, zapobiegający nawracającym infekcjom intymnym.
Rekomendowany w przypadku zaczerwienienia, świądu, pieczenia i podrażnienia, spowodowanych różnymi typami chorób dróg rodnych o podłożu bakteryjnym i grzybiczym. Stosowany jako terapia wspomagająca przed i po ginekologicznych zabiegach chirurgicznych.

Zastosowanie

Działa przeciwzapalnie i zapobiega infekcjom. Przyspiesza gojenie uszkodzeń nabłonka. Zalecany jest do długotrwałego stosowania profilaktycznego u pacjentek po leczeniu przeciwzapalnym, ze skłonnością do częstych infekcji (spowodowanych także przez aktywność sportową, pływanie w basenie, częste kąpiele w wannie), w okresie menopauzy i przyjmujących antykoncepcję hormonalną. Działa zapobiegawczo i leczniczo w chorobach o charakterze zapalnym, infekcyjnym oraz z nieprawidłowymi zmianami w nabłonku pochwy. Przeciwdziała nawrotom stanów zapalnych śluzówki pochwy. Stabilizuje wydzielanie śluzu, wspomagając tym samym odbudowę i utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej pochwy.

Sposób użycia

Pacjentki po leczeniu przeciwzapalnym: 2 razy dziennie 1 globulka, przez dwa dni; następnie 1 globulka co drugi dzień, przez około dwa tygodnie. Pacjentki ze skłonnością do częstych infekcji, w okresie menopauzy, stosujące antykoncepcję hormonalną: dwa razy w tygodniu 1 globulka. W terapii przewlekłej, powyżej 1,5 miesiąca, utrzymywać dawkowanie dwa lub trzy razy w tygodniu 1 globulkę.

Składniki

Sól sodowa kwasu hialuronowego, bromelaina, dichlorowodorek chlorheksydyny, witamina E.

Ważne wskazówki

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.
Przechowywać zdala od małych dzieci.

Producent

KADEFARM 
ul. Gipsowa 18 
62-080 Tarnowo Podgórne