Kategorie

Cutis Mini Derm, emulsja micelarna do mycia ciała i włosów, od pierwszych dni życia, 200 ml

Cena jednostkowa: 15,00 zł za 100 mililitrów

Cena
29,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Emulsja micelarna Cutis Mini Derm to emolient trzech generacji plus – aktywny emolient – stworzony z myślą o codziennym myciu lub kąpieli skóry i włosów dziecka już od pierwszych dni życia. Nisko pieniąca formuła, bogata w składniki aktywne o udowodnionym działaniu dedykowana jest delikatnej i wrażliwej skórze oraz włosom, szczególnie skórze suchej, podrażnionej, alergicznej i atopowej. Optymalna zawartość naturalnego oleju z konopi siewnych oraz ekstraktu z błękitnej stokrotki i nagietka lekarskiego (otrzymywanego poprzez macerację kwiatów w oleju słonecznikowym), wspomagają w prawidłowym rozwoju, odżywiają i stanowią ochronę dla skóry zdrowej. W przypadku skóry suchej, podrażnionej, alergicznej i atopowej wyraźnie koją i łagodzą towarzyszące objawy, takie jak: suchość, szorstkość, napięcie, zaczerwienienie, swędzenie i pieczenie oraz zapobiegają ich nawrotom. Zawarty w składzie Lamesoft PO 65, który jest połączeniem niezwykle łagodnej substancji myjącej z naturalnym lipidem stanowi idealną ochronę dla skóry oraz zapewnia jej intensywne i długotrwałe nawilżenie.

Inne wersje tego produktu

Zastosowanie

Od pierwszych dni życia, do ciała i włosów, skóra zdrowa, delikatna i wrażliwa, skóra sucha, podrażniona, alergiczna, atopowa, z objawami egzemy.

Sposób użycia

Niewielką ilość emulsji rozprowadzić na mokrą skórę i/lub włosy, a następnie spłukać. W przypadku kąpieli dodać do wody i energicznie zamieszać. Zaleca się stosować do codziennego mycia lub kąpieli.