Kategorie
DAX Yoskine Classic 40+ Pro Elastin, krem na noc, cera normalna i mieszana, 50ml

DAX Yoskine Classic 40+ Pro Elastin, krem na noc, cera normalna i mieszana, 50ml

50,69 Cena brutto
Cena jednostkowa: 101,38 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: DAX

Grupa: Yoskine

DAX Yoskine Classic 40+ Pro Elastin, krem na noc, cera normalna i mieszana, 50ml - opis produktu

Rewolucyjne krem przeciw starzeniu i wiotczeniu skóry - odbudowuje rusztowanie podskórne i wypełnia nawet wyraźne zmarszczki.

Pro-Elastinum wyrównuje strukturę i rozmieszczenie włókien elastyny w skórze, co skutkuje fenomenalnym wygładzeniem zmarszczek i bruzd, w tym skróceniem ich długości i zmniejszeniem głębokości. Rozprasowaniu ulegają nawet wyraźnie zaznaczone zmarszczki. Kwas hialuronowy wnika głęboko do naskórka i stymulując szybszą produkcję kolagenu typu I, wypełnia zmarszczki od wewnątrz, poprawiając aż o 21% sprężystość, jędrność i napięcie skóry. Sebumatrix redukuje wydzielanie serum i zwężając rozszerzone pory zmniejsza ich widoczność nawet o 36%. Nowoczesna, CIEKŁOKRYSTALICZNA STRUKTURA kremu nie obciąża skóry w nocy, gwarantując świeży i wypoczęty wygląd poprzebudzaniu.

Wskazania: pielęgnacja przeciwzmarszczkowa; do cery normalnej i mieszanej; dla kobiet po 40. roku życia; do stosowania na noc.

Sposób użycia: codziennie wieczorem nakładać preparat na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Dla wzmocnienia efektu stosować równocześnie kremy na dzień i pod oczy z serii Yoskine 40+.

Składniki aktywne: Pro-Elastinum, kwas hialuronowy, Sebumatrix.