Popularne
Delicol, enzym laktaza, krople dla niemowląt na kolkę, 15 ml
Popularne

Delicol, enzym laktaza, krople dla niemowląt na kolkę, 15 ml

Cena: 25,99 zł

Cena jednostkowa: 173,27 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego
Producent: AFLOFARM
Grupa: Popularne

Delicol, enzym laktaza, krople dla niemowląt na kolkę, 15 ml - opis produktu

Delicol w postaci kropli jest przeznaczony do postępowania dietetycznego w stanach przejsciowych dolegliwości trawiennych spowodowanych nietolerancją laktozy w pożywieniu u niemowląt. Niedobór laktazy może skutkować przejściowymi dolegliwościami trawiennymi spowodowanymi nietolerancją laktozy w pożywieniu u niemowląt. Składniki Delicolu rozkładają laktozę zawartą w mleku i sprawiają, że staje się ono lepiej przyswajalne, dzięki temu eliminujne dolegliwości kolkowe.
 
Zastosowanie: dla niemowląt do postępowania dietetycznego w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych spowodowanych nietolerancją laktozy w pożywieniu. Może być stosowany zarówno podczas karmienia piersią, jak również podczas karmienia mlekiem  modyfikowanym.
 
Sposób użycia: ilość kropli produktu dodawana do posiłku powinna być dostosowana do indywidualnych potrzeb organizmu. Z tego powodu zaleca się aby początkowo stosować minimalna ilość kropli określoną poniżej, w przypadku braku skuteczności stopniowo zwiększać porcję maksymalnie do górnej wartości podanych przedziałów.. Wstrząsnąc przed użyciem. Od 0 do 2 tygoni- 7-8 kropli, od 3 do 4 tygodni - 8-9 kropli; od1 do 2 miesięcy - 9-11 kropli; od 2 do 3 miesięcy od 11-14 kropli; od 3 do 4 miesięcy - 12-15 kropli; powyżej 4 miesięcy - 14-17 kropli.
 
Składniki: maltoza, woda, sacharoza, maltodekstryna, chlorek sodu, enzym laktaza z naturalnego pochodzenia z wyciągu z grzyba Aspergillus oryzae.
 
100ml produktu zawiera:
- wartość energetyczna: 1344,7kJ/320,7kcal;
- tłuszcz poniżej 0,1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone poniżej 0,1 g; węglowodany 78.3 g w tym cukry 55,1 g,białko 1,97 g,sól 0,07; laktaza 1,57 g.
 
Ważne wskazówki:
Produkt stosować pod nadzorem lekarza.
Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.
Produkt jest niekompletnym środkiem spożywczym. Nie może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia.
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie narażać na działanie promieni słonecznych i ciepła.
Po otwarciu preparat powinien być zużyty w ciągu 3 tygodni. 
W przypadku wystąpienia niepokojących objawów u dziecka, należy bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem.
Nie dodawać kropli Delicol do mleka, które jest bardzo ciepłe albo bardzo zimne.
Delicol zawiera enzym laktazę, który ulega zniszczeniu pod wpływem wysokiej temperatury. Zaleca się, by krople dodawać do pokarmu w temperaturze pokojowej. 
 
Pojemność netto: 15ml
 
Wyprodukowano dla:
Celsis Farmaceutica S.A. przez Labialfarma S.A.
 
Dystrybutor:
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151,
95-200 Pabianice