Derma Eco Baby, chusteczki nawilżane, 64 sztuki

Derma Eco Baby, chusteczki nawilżane, 64 sztuki

Kategorie

Derma Eco Baby, chusteczki nawilżane, 64 sztuki

Cena jednostkowa: 0,18 zł za 1 sztukę

Cena
11,69 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Chusteczki nawilżane Derma Baby to łagodny produkt przydatny podczas zmiany pieluszki, a także do oczyszczania rąk i buzi Twojego dziecka, szczególnie przydatne, gdy jesteście na spacerze lub w podróży. 
 
Chusteczki w sposób  łagodny oczyszczają oraz nawilżają skórę, są miękkie i przyjemne w dotyku, a jednocześnie mocne. Produkt został stworzony na bazie czystych, naturalnych i odżywczych składników. Są pozbawione substancji zapachowych, parabenów i barwników, co minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii oraz reakcji skórnych. Produkt przeznaczony dla dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia.

Zastosowanie

Oczyszczenie i nawilżenie skóry od pierwszych dni życia dziecka.

Sposób użycia

Używaj chusteczek podczas zmiany pieluszki i karmienia oraz gdy tylko ich potrzebujesz. Wyjmij jedną chusteczkę z opakowania i oczyść nią skórę dziecka. Zużytych chusteczek nie należy wyrzucać bezpośrednio do toalety. Aby nie dopuścić do wyschnięcia pozostałych chusteczek, należy dokładnie zamknąć opakowanie.

Dodatkowe informacje

Produkty Derma Eco posiadają certyfikaty Astma-Allergi Danmark i Nordic Ecolabel oraz specjalny certyfikat przyznawany kosmetykom organicznym Ecocert (poza chusteczkami nawilżanymi).

  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego