Kategorie

Doppelherz aktiv Na włosy i skórę, 30 kapsułek

Cena jednostkowa: 5,23 zł za 10 kapsułek

Cena
15,69 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Preparat w swoim składzie zawiera krzem - składnik mineralny, występujący naturalnie we włosach i skórze, który wpływa na zachowanie ich odpowiedniej struktury i wyglądu. Biotyna przyczynia się do zachowania zdrowej skóry i dobrej kondycji włosów. Kolagen odpowiada w skórze za utrzymanie jej elastyczności i jędrności. Bromelaina to naturalny enzym pochodzący z owoców ananasa, który sprzyja rozbijaniu cząsteczek białka i regeneracji komórkowej. CLA – sprzężony kwas linolenowy – należy do wielonienasyconych kwasów tłuszczowych i wraz z L-karnityną uczestniczy w metabolizmie tłuszczów i przemianach energetycznych w komórkach. Witamina C odgrywa rolę w wytwarzaniu kolagenu w skórze, witaminą E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu tkanki łącznej oraz pigmentacji skóry i barwy włosów.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne produktu.

Zalecane spożycie

Stosować 1 kapsułkę dziennie po posiłku; popić obficie. Dla uzyskania odpowiedniego efektu zaleca się stosowanie preparatu przez co najmniej 3 miesiące.

Składniki

Substancja wypełniająca: difosforan wapnia, krzemionka (Si), kwas L-askorbinowy (wit. C), sole wapniowe sprzężonego kwasu linolowego (CLA), żelatyna (kapsułka), winian L-karnityny, bromelaina (z owoców ananasa), hydrolizat kolagenu typu II, subst. przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, octan DL-alfa-tokoferylu (wit. E), glukonian miedzi (Cu), barwnik: dwutlenek tytanu, D-biotyna (wit. B7).

1 kapsułka zawiera: krzem (Si) 40mg, CLA 100mg, L-karnityna 75mg, kolagen typu II zhydrolizowany 30mg, bromelaina 25mg, witamina C 100mg (125%)*, biotyna (witamina B7) 100µg (200%)*, witamina E 3mg alfa-TE (25%)*, miedź (Cu) 500µg (50%)*

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej do 25 stopni Celsjusza, w suchym miejscu.
Nie zawiera glutenu ani laktozy.
Preparat może być stosowany przez chorych na cukrzyce.

Producent

Queisser Pharma
Schleswiger Strasse 74
24941 Flensburg
Germany

Cechy produktu

Postać
Działanie
Rejestracja