Femudar Plus, 120 kapsułek

32,29 Cena brutto
Cena jednostkowa: 2,69 zł za 10 kapsułek

Rodzaj: Suplement diety

Producent: RANBAXY

Femudar Plus, 120 kapsułek - opis produktu

Femudar Plus jest preparatem zawierającym oryginalną kompozycję standaryzowanych ekstraktów: z pestek dyni, owoców żurawiny i nasion soi. Ekstrakty z pestek dyni oraz owoców żurawiny pomagają w utrzymaniu zdrowego układu moczowego.

Zastosowanie: suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie: dorośli 2 razy dziennie po 2 kapsułki, popijając szklanką wody.

Składniki: ekstrakt z pestek dyni (Cucurbita Pepo L.), ekstrakt z owocu żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium Macrocarpon L.), żelatyna - otoczka, fosforan dwuwapniowy - substancja wypełniająca, ekstrakt z nasion soi (Glycine max Merr.), celuloza mikrokrystaliczna - substancja wypełniająca, dwutlenek tytanu - barwnik, sole magnezowe kwasów tłuszczowych-substancja przeciwzbrylająca.

4 kapsułki zawierają: ekstrakt z pestek dyni (stanadaryzowany na 0,1% adenozyny i 2,8% enterodiolu600mg (w tym 0,6mg adenozyny, 17mg pochodnych fenolowych jako enterodiol), ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej (standaryzowany na 10% proantocyjanidyn PAC) 200mg (w tym 20mg proantocyjanidyn PAC), ekstraktu z nasion soi (standaryzowany na 40% izoflawonów sojowych) 70mg (w tym 28mg izoflawonów sojowych).

Przeciwwskazania: nie należy stosować produktu w okresie ciąży i karmienia piersią oraz w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Zróżnicowany sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu.
Produkt zawiera ekstrakt z nasion soi.

Producent:
TANTUS Sp. z o.o.
Świerkowa 5
05-802 Pruszków

Wyprodukowano dla:
Ranbaxy (Poland) Sp. z o.o.
Kubickiego 11
02-954 Warszawa
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: