Kategorie

Grinday Relan, 60 kapsułek

Cena jednostkowa: 16,00 zł za 10 kapsułek

Cena
95,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Grinday Relan to suplement diety w postaci kapsułek będący mieszanką ekstraktów roślinnych, w tym certyfikowanych i opatentowanych składników Sensoril, Serenzo i Saffr'Activ. Formuła została uzupełniona o niacynę oraz witaminę B6.

Witania ospała zwana ashwagandhą, zastosowana w produkcie w formie opatentowanego składnika Sensoril, zaliczana jest do tzw. adaptogenów. Dzięki swoim właściwościom roślina ta pomaga utrzymać właściwy poziom energii, wytrzymałość oraz dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne, również w warunkach stresu. Jednocześnie przyczynia się do zachowania stabilności emocjonalnej i wspiera zasypianie.

Szafran uprawny, występujący w produkcie jako opatentowany składnik Saffir'Activ, wpomaga utrzymanie pozytywnego nastroju. Jednocześnie roślina ta może przyczyniać się do zachowania równowagi emocjonalnej oraz pomóc w odprężeniu.

Żeń-szeń koreański jest składnikiem roślinny, który wspiera utrzymanie funkcji poznawczych na prawidłowym poziomie. Dodatkowo przyczynia się do utrzymania prawidłowego krążenia krwi i tym samym pomaga zachować właściwą aktywność umysłową. Składnik ten może również pomóc utrzymać sprawność fizyczna i umysłową w przypadku pojawiającego się wyczerpania, osłabienia oraz zmęczenia i utraty koncentracji.

Witamina B6 w połączeniu z niacyną pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układy nerwowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Dodatkowo witamina B6 pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Grinday Relan jest odpowiedni dla osób dorosłych, w tym będących na diecie wegańskiej. Produkt został wyprodukowany w formule "Clean Label" i nie zawiera cukrów, glutenu, laktozy oraz aspartamu.

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

 • Dorośli: 1 kapsułka dwa razy dziennie.
 • Przyjmować podczas posiłku rano i w ciągu dnia po jednej kapsułce i popić około 300 ml wody.
 • Nie zaleca się przyjmowania suplementu diety wieczorem, przed snem.

Składniki

Ekstrakt ze skórki słodkiej pomarańczy Serenzo™ (Citrus sinensis), w tym limonen 20%; otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza; ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng), w tym ginsenozydy 5%; ekstrakt z ziela dziurawca zwyczajnego (Hypercium perforatum), w tym hupercyna 0,3%; ekstrakt z korzenia i liści witanii ospałej Sensoril (Withania somnifera), w tym glikozydy witanolidowe 10%, oligosacharydy 32%; ekstrakt z otrębów ryżowych; ekstrakt z kwiatu rumianku pospolitego (Matricaria chamomilla), w tym apigenina 5%; ekstrakt z słupków szafranu Saffr’Activ (Crocus sativus), w tym krocyna 3%; niacyna (amid kwasu nikotynowego); witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

2 kapsułki zawierają:

 • ekstrakt ze skórki słodkiej pomarańczy Serenzo 500 mg, w tym limonen 100 mg; ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego 180 mg, w tym ginsenozydy 9 mg; ekstrakt z ziela dziurawca zwyczajnego 150 mg, w tym hypercyna 4,5 mg; ekstrakt z korzenia i liści witanii ospałej Sensoril 125 mg, w tym glikozydy witanolidowe 12,5 mg i oligosacharydy 40 mg; ekstrakt z kwiatu rumianku pospolitego 60 mg, w tym apigenina 3 mg; ekstrakt ze słupków szafranu Saffr’Activ 30 mg, w tym krocyna 0,9 mg; niacyna 25 mg (156%)*, witamina B6 3,5 mg (250%)*.

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Ostrzeżenia

Suplement diety nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Ważne wskazówki

 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. 
 • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. 
 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość netto

43,3 g (60 kapsułek)

Dodatkowe informacje

 • Serenzo jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Nexira SAS.
 • Sensoril jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Natreon Inc.
 • Saffr’Activ jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Comercial Química Massó, S.A.

Producent

Grinday Bartosz Ryłko
ul. Szkolna 16/16
43-340 Kozy

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Działanie
Problem
Rejestracja