Phlebodia jest lekiem stosowanym w celu łagodzenia objawów związanych z niewydolnością krążenia żylnego (uczucie ciężkości i bólu nóg), dolegliwościami w wyniku odleżyn, a także w leczeniu objawowym hemoroidów. Zawarte w leku składniki redukują i normalizują zastój żylny, zmniejszają częstotliwość pękania małych naczyń krwionośnych.

Phlebodia - na kłopoty z żylakami

Nowoczesny preparat phlebodia przynosi natychmiastową ulgę w zwalczaniu objawów towarzyszących chorobie niewydolności krążenia żylnego w obrębie kończyn dolnych. Lek działa ochronnie i uszczelniająco na naczynia żylne, a dodatkowo skutecznie ogranicza skłonność do powstawania nieestetycznych „pajączków” na skórze.

Więcej…

Phlebodia, 600mg, 30 tabletek
23,89
Waga: 0.05 kg
Ilość

Skuteczny sposób na piękne nogi bez żylaków

Lek phlebodia został stworzony na bazie diosminy, substancji aktywnej z grupy flawonoidów, która uszczelnia oraz wzmacnia naczynia krwionośne. Związek ten dodatkowo ogranicza kruchość naczyń żylnych i redukuje ich skłonność do pękania. Diosmina nie tylko wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu naczyniowego, ale również skutecznie eliminuje takie objawy, jak: uczucie ciężkości nóg, obrzęki oraz pieczenie. Lek dodatkowo hamuje wydzielanie histaminy – substancji odpowiedzialnej za rozszerzanie naczyń krwionośnych. Preparat może być stosowany również do zwalczania dolegliwości wywołanych tak zwanym „zespołem niespokojnych nóg”, który zmusza do nieustannej zmiany pozycji kończyn.

Do góry