Kategorie

Be Slim

Sortuj według

Be Slim Aquaminum

Bardzo często na skutek pojawiania się różnych zmian hormonalnych albo fizjologicznych następuje bowiem zjawisko nadmiernego gromadzenia się wody. Może ono zostać wywołane także przez brak aktywności fizycznej albo nieprawidłową dietę.

Dzięki obecności w składzie zielonej herbaty, ziela pokrzywy, mniszka i morszczynu pęcherzykowatego wydalanie wody z organizmu jest ułatwione. Dokładne działanie poszczególnych składników prezentuje się następująco:

  • Zwiększenie wydalania wody przez nerki – wyciąg z pokrzywy, zielona herbata, mniszek,
  • Kontrola masy ciała – winorośl, opuncja, morszczyn.
Be Slim Fast, 60 tabletek powlekanych - miniaturka zdjęcia produktu

Be Slim Fast, 60 tabletek powlekanych

20,99 zł
2BE Slim, 60 tabletek powlekanych - miniaturka zdjęcia produktu
Wybrane

2BE Slim, 60 tabletek powlekanych

15,89 zł
Be Slim Zielona kawa, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Be Slim Zielona kawa, 30 tabletek

21,99 zł
Be Slim Aquaminum, 30 tabletek - miniaturka zdjęcia produktu

Be Slim Aquaminum, 30 tabletek

12,69 zł

Be Slim Fast

W składzie tego produktu znajdują się ekstrakty roślinne: z zielonej herbaty, zielonej kawy, gorzkiej pomarańczy, pieprzu kajeńskiego, kawy, pokrzywy, a także połączenie wyciągów z grejpfruta, i guarany. Zapewnia to suplementowanie w mnóstwo składników aktywnych, spośród których zielona herbata, gorzka pomarańcza, kapsaicyna i guarana odpowiadają za przyspieszenie metabolizmu i spalanie kalorii. Pierwsza z nich ułatwia także kontrolę apetytu i obniża poziom glukozy we krwi. Wyciąg z pokrzywy pozwala na sprawniejsze wydalanie wody przez nerki, ponieważ wspiera funkcjonowanie pęcherza i układu moczowego.

Be Slim

Ten wyrób Be Slim jest dwufazowym suplementem diety. Zawiera on w pierwszej fazie wyciąg z morszczynu i zielonej herbaty, których połączenie pozwala na kontrolowanie wagi. Znajdują się w tej fazie również wyciągi z guarany i witaminy B6, dzięki którym łatwiej o prawidłowy metabolizm energetyczny, z kolei imbir wspomaga trawienie.

W drugiej fazie znajdują się takie składniki, jak wyciąg z pokrzywy albo wyciąg z karczocha, który wspomaga wydalanie wody przez nerki. Opuncja figowa wywiera korzystny wpływ na kontrolę wagi. W tej fazie produktu Be Slim znajdują się jeszcze wyciągi z gorzkiej pomarańczy, cynamonu i skrzypu oraz spirulina.

Be Slim Zielona Kawa

Be Slim Zielona Kawa to preparat składający się z połączenia wyciągów z zielonej kawy, zielonej herbaty, gorzkiej pomarańczy, nasion fasoli, chromu, opuncji figowej oraz witamin B6 i B12. Wyciąg z zielonej herbaty sprzyja w osiągnięciu prawidłowej masy ciała, natomiast ten z zielonej kawy zawiera 50% kwasu chlorogenowego. Owoce opuncji figowej wspomagają kontrolę wagi, a witaminy B6 i B12 zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia.

Tabletki Be Slim zaleca się spożywać w czasie posiłku. Pamiętać trzeba o tym, żeby nie przekraczać ich dziennej dawki, a także, iż nie są produktem przeznaczonym dla dzieci, kobiet karmiących lub w ciąży.

Przyczyny zatrzymywania wody w organizmie

Nadmiar wody w organizmie spowodowany jest zachwianiem homeostazy gospodarki wodno-elektrolitowej. Objawia się ono opuchniętymi kończynami oraz przybieraniem na wadze. W skrajnych przypadkach dochodzi również do zdrętwienia stawów. Przyczyn takiego zaburzenia może być wiele. Najczęściej odpowiedzialne są za to:

  • wahania hormonalne, w tym zbyt wysoki poziom estrogenów (najczęściej przed miesiączką oraz w trakcie przyjmowania leków antykoncepcyjnych),
  • upośledzenie funkcjonowania naczyń włosowatych (uniemożliwia to płynną wymianę gazów i substancji odżywczych między krwią a tkankami),
  • zaburzenie systemu limfatycznego na skutek wahań ciśnienia,
  • choroby nerek i serca. W tym pierwszym przypadku dochodzi do zahamowania wydzielania moczu, a w drugim na skutek problemów z ciśnieniem tętniczym krwi obserwuje się zastój w głównym łożysku żylnym.

Sposoby na zatrzymanie wody w organizmie

Jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się zalegającej w tkankach wody jest jej uzupełnianie. Niedobór tego płynu sprawia, że uruchomione zostają mechanizmy go gromadzące. Tak również powstają obrzęki i opuchlizny. Niezwykle ważna jest także regularna aktywność fizyczna, która pobudza krążenie limfatyczne i krwionośne. Kluczowa jest także dieta i unikanie spożywania dużej ilości soli.

Filtry

Specjalne oferty
Producent
Cena
-
Postać
Kluczowy składnik
Rejestracja