Kategorie

Dih

Zmagasz się z żylakami? Sięgnij po DIH

Tabletki DIH zawierają w swoim składzie diosminę, zaliczaną do grona bioflawonoidów. Dzięki temu składnikowi preparat skutecznie zwiększa napięcie naczyń żylnych oraz wykazuje działanie ochronne. Lek ten polecany jest w niewydolności krążenia żylnego – jego celem jest zwalczanie bólu oraz likwidowanie uczucia ciężkości nóg.

1 - 24 z 4 produktów

Preparaty stworzone na bazie diosminy

Preparaty DIH są przeznaczone do stosowania doustnego dla osób, które chcą poprawić napięcie ścian żył oraz zneutralizować ból kończyn dolnych. W tabletkach DIH Max znajduje się diosmina mikronizowana, która jest jednym z najczęściej stosowanych składników w leczeniu chorób niewydolności żylnej, w tym w żylakach nóg i odbytu. 

Diosmina, na bazie której produkowane są tabletki DIH to naturalny bioflawonoid, który odznacza się właściwościami przeciwobrzękowymi i przeciwzapalnymi. Związek ten skutecznie hamuje wydzielanie histaminy, która jest odpowiedzialna za rozszerzanie naczyń żylnych.

  • SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar