Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych
Kategorie

Hexatiab, kapsułki dopochwowe, 10 sztuk

Cena
31,49 zł
Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 4-5 dni roboczych

Opis produktu

HEXATIAB kapsułki dopochwowe to wyrób medyczny, którego głównym składnikiem jest opatentowana molekuła TIAB, zawierająca srebro jonowe (kompleks dwutlenku tytanu połączonego kowalencyjnie z nanocząsteczkami aktywnego srebra). HEXATIAB kapsułki dopochwowe mają silne właściwości ochronne, zapobiegające rozwojowi i nawrotom infekcji bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych, w tym HSV-2. zawarty w składzie kwas hialuronowy, dzięki swoim właściwościom pełni funkcję nawilżającą. Izoluje miejsce stosowania produktu od zewnętrznych drobnoustrojów oraz ogranicza kolonizację w miejscu jego stosowania, stwarzając najlepsze warunki do regeneracji tkanek.

Zastosowanie

Wspomagająco w zapobieganiu nawrotom zakażenia wirusem Herpes simplex 2 (HSV-2), w leczeniu zakażeń bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych, takich jak kandydoza, brodawki narządów płciowych oraz wspomagająco w leczeniu ran poporodowych.

Sposób użycia

Przed użyciem dokładnie umyć ręce i zewnętrze narządy płciowe. Wprowadzić kapsułkę głęboko do pochwy. Stosować jedną kapsułkę raz dziennie przez 7 dni. Nie przerywać kuracji, nawet gdy ustąpią niepokojące objawy.

Składniki

TIAB nanokrystaliczny dwutlenek tytanu z konwalecyjne związanymi jednowartościowymi jonami srebra, hialuronian sodu, wyciąg z aloesu, kopolimer PA/VA, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, krzemionka.

Przeciwwskazania

Produktu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Ważne wskazówki

Produkt nie jest środkiem plemnikobójczym ani antykoncepcyjnym.
Chronić przed światłem słonecznym.
Przechowywać w suchym miejscu.
Produkt jednorazowego użytku.
Nie stosować, jeśli opakowanie zostało wcześniej otwarte lub jest uszkodzone.
 

Producent

NTC Srl, Via Luigi Razza 3
20124 Mediolan, Włochy.

Dystrybutor

Hexanowa Sp. z o.o.
ul. Pieńków 11
05-152 Czosnów.