HydroVag, 7 globulek dopochwowych

22,39 Cena brutto
Ilość
Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy
Producent: BIOMED
Grupa: Hydrovag

HydroVag, 7 globulek dopochwowych - opis produktu

Globulki dopochwowe HydroVag powstały z myślą o zdrowiu i komforcie intymnym kobiet. Czynniki takie jak stres, leki hormonalne, źle dobrana antykoncepcja czy okres okołomenopauzalny to częste przyczyny uczucia suchości i dyskomfortu w okolicach intymnych. HydroVag dzięki zawartości hialuronianu sodu intensywnie nawilża i regeneruje śluzówkę pochwy, pozostałe składniki: kwas mlekowy oraz glikogen dbają o utrzymanie fizjologicznego pH pochwy, oraz chronią pochwę przed wpływem szkodliwych czynników i rozwojem patogennej flory bakteryjnej.
 
Zastosowanie: w celu łagodzenia uczucia suchości i dyskomfortu (napięcia, świądu, pieczenia) w okolicach intymnych, w celu ułatwienia regeneracji nabłonka pochwy, w celu łagodzenia bólu w przypadku bolesnych stosunków (dyspareunia), w celu łagodzenia dyskomfortu związanego z obrzękiem, zaczerwienieniem, świądem okolic sromu oraz pojawieniem się nieprawidłowej wydzieliny.
 
Sposób użycia: kuracja podstawowa: 1 globulka dopochwowa na noc przez 7 kolejnych dni lub zgodnie z zaleceniem lekarza. Kuracja podtrzymująca: 1 globulka dopochwowa na noc co 2-3 dni do uzyskania trwałej poprawy lub zgodnie z zaleceniem lekarza. W przypadku uzupełnienia kuracji podstawowej kuracją podtrzymującą, łączny czas terapii może wynieść do 30 dni. Po tym czasie należy przerwać kurację na okres 7 dni.
 
Składniki: (1 globulka dopochwowa) zawiera: 10mg hialuronianu sodu, glikogen, kwas mlekowy oraz substancje pomocnicze: mleczan sodu i glicerydy półsyntetyczne.
 
Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik wyrobu, w przypadku ostrych infekcji pochwy zalecane jest stosowanie globulek pod nadzorem lekarza, nie stosować w trakcie menstruacji.
 
Ważne wskazówki:
Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej (15-25 ° C), w suchym miejscu.
Chronić przed światłem i wysoką temperaturą.
 
Producent:
Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna,
Al. Sosnowa 8,
30-224 Kraków.

 

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: