Kategorie

Iladian intima, żel do miejsc intymnych, 30 g

Cena jednostkowa: 49,63 zł za 100 gram

Cena
14,89 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Iladian intima łagodzi dolegliwości związane z podrażnieniami, grzybiczymi i bakteryjnymi infekcjami zewnętrznych narządów płciowych. Iladian intima pomaga utrzymać właściwe pH okolic intymnych i chroni je przed rozwojem szkodliwych drobnoustrojów. Ze względu na swoje właściwości nawilżające i poślizgowe chroni także przed otarciami.

Zastosowanie

Pomocniczo w leczeniu infekcji okolic intymnych, dla odtworzenia właściwego odczynu pH okolic intymnych, w celu ograniczenia rozwoju drożdżaków w trakcie lub po doustnej kuracji antybiotykowej, kobietom uczęszczającym na basen, często podróżującym, korzystającym z jacuzzi, sauny i solarium.

Sposób użycia

Stosować raz dziennie, na noc.

Składniki

Kwas mlekowy, glicerol, mleczan sodu, hydroksyetyloceluloza, parahydroksybenzoesan metylu, parahydroksybenzoesan propylu, woda oczyszczona.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wyrobu, na uszkodzone błony śluzowe, w przypadku występowania upławów z krwią (należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem), jednocześnie z innymi preparatami do stosowania dopochwowego.

Ważne wskazówki

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla  dzieci, w oryginalnym opakowaniu. 
Przechowywać w temperaturze od 15°C do 25°C.
Iladian direct plus należy chronić od światła i wilgoci.

Producent

AFLOFARM Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151,
95-200 Pabianice.

Cechy produktu

Postać
Kluczowy składnik
Rejestracja