Kategorie

L'Biotica Dermomask Night Active, maseczka naprawcza stymulująca cykl nocnej odnowy komórkowej, Wypełnienie Zmarszczek, 30 ml

Cena jednostkowa: 43,30 zł za 100 mililitrów

Cena
12,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Maseczka naprawcza stymulująca cykl nocnej odnowy komórkowej, która wypełnia zmarszczki od środka, spłyca bruzdy na czole oraz wyrównuje wklęsłości skóry. Maseczka Wypełnienie Zmarszczek zawiera aż 2% Lipo Peptydu stymulującego syntezę 6 składników skóry właściwej. Lipo Peptyd wypełnia zmarszczki od środka oraz wyrównuje wklęsłości skóry. Bruzy na czole oraz „ kurze łapki” stają się wygładzone jak po zabiegu liftingu twarzy. Przeciwstarzeniowe działanie maseczki potęguje zawartość 3% Kwasu Hialuronowego, który nie tylko silnie nawilża, lecz także pobudza skórę do walki z oznakami starzenia. Szlachetna esencja z Truflii Białej sprawia, że po zabiegu skóra odzyskuje aksamitną gładkość i promienistość.

Zastosowanie

Pielęgnacja przeciwzmarszczkowa.
 

Sposób użycia

Maseczkę rozprowadzić wieczorem na oczyszczonej skórze twarzy, szyi i dekoltu. Omijać okolice oczu. Zalecamy, aby aplikacja odbyła się między godziną 22:00 a 1:00, kiedy rozpoczyna się zwielokrotniony podział komórek skóry. Odczekać do wchłonięcia. Nadmiar maseczki usunąć za pomocą suchego wacika. Pozostawić na skórze całą noc. Rano zmyć letnią wodą. Stosować 1-2 razy w tygodniu.