L'Biotica DERMOMASK, maseczka naprawcza Infuzja Tlenowa, 12ml

L'Biotica DERMOMASK, maseczka naprawcza Infuzja Tlenowa, 12ml

4,98 Cena brutto
Cena jednostkowa: 41,50 zł za 100 ml

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: LBIOTICA

L'Biotica DERMOMASK, maseczka naprawcza Infuzja Tlenowa, 12ml - opis produktu

Maseczka naprawcza Night Active Eksfoliacja zawiera 3% Kwasu Migdałowego, który w łagodny i bezpieczny sposób pobudza odnowę komórkową skóry. Wygładza strukturę skórę i poprawia jej koloryt. W efekcie wielkość porów i zmiany potrądzikowe zostają zredukowane.
 
Przeciwstarzeniowe działanie receptury potęguje zawartość aż 2% Ellagi-C, precyzyjnego składnika aktywnego. Ellagi-C zwiększa stężenie czystej witaminy C w fibroblastach uczestniczącej w syntezie kolagenu. Widocznie redukuje istniejące zmarszczki. Szlachetna esencja z Trufli Białej sprawia, że po zabiegu skóra odzyskuje aksamitną gładkość i promienistość.

Wskazania: redukcja blizn potrądzikowych, wygładzenie i zmniejszenie porów, rozświetlenie skóry.

Sposób użycia: maseczkę rozprowadzić na oczyszczoną skórze twarzy, szyi i dekoltu. Zaleca się, aby aplikacja odbyła się między godziną 22:00 a 1:00, kiedy rozpoczyna się zwielokrotniony podział komórek skóry. Pozostawić na 10-15 minut, po czym zmyć letnią wodą. Stosować co 3 dni w serii 8 zabiegów. W przypadku skóry wrażliwej stosować 1 raz w tygodniu w serii 4 zabiegów, skracając czas aplikacji do 8 minut.

Główne składniki: kwas migdałowy,  Ellagi-C, trufla biała.