Firma Seboradin przygotowała ofertę kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów normalnych, przetłuszczających się, suchych i zniszczonych. Stosując szampon, lotion czy inne preparaty pielęgnacyjno-lecznicze marki Seboradin, już po niedługim czasie można dostrzec poprawę kondycji włosa. Zapraszamy do zapoznania się ze składem preparatów. Aby poznać charakterystykę wybranego kosmetyku, prosimy kliknąć w jego nazwę. Polecamy balsamy do włosów jasnych i ciemnych, szampon i preparat w ampułkach zapewniające kurację przeciw wypadaniu włosów, a także inne produkty. Zachęcamy do składania zamówień. Gwarantujemy atrakcyjną cenę.

Seboradin - na ratunek wypadającym włosom

Produkty Seboradin to starannie opracowane preparaty, które skutecznie wzmacniają włosy i przeciwdziałają ich wypadaniu. Linia obejmuje szampon, odżywkę z naftą, ampułki oraz balsam o działaniu regeneracyjno-odżywczym. Bogaty zestaw produktów został stworzony zarówno z myślą o kobietach, jak i mężczyznach.

Więcej…

1 2 3 4 5 ... 6
Następna strona Ostatnia strona
20,89
Waga: 0.235 kg
Ilość
22,39
Waga: 0.25 kg
Ilość
20,89
Waga: 0.245 kg
Ilość
66,59
Waga: 0.284 kg
Ilość
36,39
Waga: 0.195 kg
Ilość
37,79
Waga: 0.26 kg
Ilość
19,89
Waga: 0.235 kg
Ilość
20,49
Waga: 0.215 kg
Ilość
1 2 3 4 5 ... 6
Następna strona Ostatnia strona

Specjalistyczna pielęgnacja włosów i skóry głowy

Linie preparatów Seboradin, w skład których wchodzą szampony regenerujące, odżywcze balsamy i silnie skoncentrowane ampułki to produkty o działaniu przeciwłupieżowym, nawilżającym oraz wzmacniającym. Zostały one opracowane w głównej mierze na bazie naturalnych wyciągów roślinnych, dzięki czemu są bezpieczne i przeznaczone nawet do długotrwałego stosowania. Organiczne pochodzenie ekstraktów z roślin nie tylko doskonale regeneruje i wzmacnia włosy, ale również zapobiega podrażnieniom oraz minimalizuje wystąpienie reakcji alergicznych. Serie produktów Seboradin podzielono na linie dla brunetek, blondynek oraz szatynek.

Do góry