Kategorie

BIOREPAIR

1 - 24 z 22 produktów

Piękny, zdrowy uśmiech dzięki Biorepair

Kompleksową ochronę uzębienia może doskonale zapewnić seria preparatów Biorepair włoskiego producenta Coswell, w skład której wchodzą pasty i szczoteczki do mycia zębów, pasty wybielające, bioaktywne płyny do płukania, nici dentystyczne. Dzięki unikalnej formule MICROREPAIR, produkty te zdobyły uznanie konsumentów na całym świecie.

 

Działanie Biorepair

 

Zawarte w preparatach Biorepair bioaktywne mikrocząsteczki (podobne w składzie do szkliwa zębowego) skutecznie mineralizują i naprawiają powierzchnię zęba, nie wywołując podrażnień. Stymulują także odradzanie się uszkodzonego szkliwa. Mikrokryształy hydroksyapatytu mają znakomity wpływ nie tylko na płytkę nazębną, ale także na głębsze struktury zęba.

Pasty Biorepair dostępne są w kilku wariantach: ochronno-regeneracyjnym, wybielającym, intensywnie regenerującym oraz do zębów wrażliwych. Nie zawierają fluoru, dzięki czemu są w pełni bezpieczne nawet dla osób z nadwrażliwością zębów.

  • SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar