Kategorie

DX2

1 - 24 z 5 produktów

Linia odmładzających kosmetyków do włosów DX2

Przedstawiamy skuteczne rozwiązania, zapobiegające siwieniu i wypadaniu włosów. Prezentowane tu szampony i suplementy diety opracowano zarówno z myślą o panach zauważających pierwsze pozbawione barwnika lub wypadające włosy, jak i od dawna borykających się z problemem łysienia czy siwizny.

 

Superformuła szamponów i suplementów diety

 

Siwienie i wypadanie włosów to naturalny proces fizjologiczny, związany z upływem lat. Jest nieodwracalny, jednak są sposoby, by spowolnić go odpowiednią dietą i właściwą pielęgnacją. Za siwienie odpowiada zmniejszona aktywność melanocytów. Za ich wypadanie – uszkadzający cebulki włosów dihydrotestosteron.

Wśród oferowanych przez Aptekę Gemini produktów znajduje się szampon DX2 do ciemnych włosów, który myje, pielęgnuje i przywraca im naturalny kolor. Coś dla siebie znajdą również właściciele słabych, skłonnych do wypadania włosów. Pielęgnację kosmetykami można wspomóc suplementacją na bazie skrzypu polnego.

  • SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar