Kategorie

ESTROVITA

Znalezione produkty: 12
Sortowanie:
Sortuj według
EstroVita Kids, płynna Omega 3-6-9, smak malinowy, 150 ml - miniaturka zdjęcia produktu

EstroVita Kids, płynna Omega 3-6-9, smak malinowy, 150 ml

39,99 zł
EstroVita Men, 250 ml - miniaturka zdjęcia produktu

EstroVita Men, 250 ml

80,99 zł
EstroVita Skin, estry kwasów Omega 3-6-9, 150 ml - miniaturka zdjęcia produktu

EstroVita Skin, estry kwasów Omega 3-6-9, 150 ml

31,49 zł
EstroVita Men, 150 ml - miniaturka zdjęcia produktu

EstroVita Men, 150 ml

57,99 zł
EstroVita Immuno Kids, olej dla dzieci od 3 lat, smak cytrynowy, 150 ml - miniaturka zdjęcia produktu

EstroVita Immuno Kids, olej dla dzieci od 3 lat, smak cytrynowy, 150 ml

50,99 zł
EstroVita Cardio, płynna Omega 3-6-9, 150 ml - miniaturka zdjęcia produktu

EstroVita Cardio, płynna Omega 3-6-9, 150 ml

39,99 zł
EstroVita, omega 3-6-9, płyn, 250 ml - miniaturka zdjęcia produktu

EstroVita, omega 3-6-9, płyn, 250 ml

50,99 zł
EstroVita Cardio, omega 3-6-9, 250 ml - miniaturka zdjęcia produktu

EstroVita Cardio, omega 3-6-9, 250 ml

60,99 zł
EstroVita Kids, płynna Omega 3-6-9, smak pomarańczowo-bananowy, 150 ml - miniaturka zdjęcia produktu

EstroVita Kids, płynna Omega 3-6-9, smak pomarańczowo-bananowy, 150 ml

39,99 zł
EstroVita Skin Estry kwasów Omega 3-6-9, 150 ml - miniaturka zdjęcia produktu

EstroVita Skin Estry kwasów Omega 3-6-9, 150 ml

41,99 zł
EstroVita Skin, estry kwasów Omega 3-6-9, 250 ml - miniaturka zdjęcia produktu

EstroVita Skin, estry kwasów Omega 3-6-9, 250 ml

60,59 zł
EstroVita Immuno, 250 ml - miniaturka zdjęcia produktu

EstroVita Immuno, 250 ml

72,99 zł

O marce EstroVita

EstroVita to polska marka suplementów diety w płynie, zawierających nienasycone kwasy omega-3, omega-6 i omega-9, które są ważnym elementem diety każdy człowieka. W aptece internetowej Gemini dostępny jest wybór produktów EstroVita, pośród których poszczególne przeznaczone są dla osób o zróżnicowanych potrzebach zdrowotnych.

Poznaj markę EstroVita

Suplementy diety EstroVita produkowane są z myślą o poprawie zdrowia i regulowaniu równowagi wszystkich procesów zachodzących w organizmie człowieka. Dlatego też w ich składzie znajdują się nienasycone kwasy tłuszczowe omega, w które naturalnie bogate są oleje roślinne, a także ryby i owoce morza. Marka EstroVita kładzie duży nacisk na to, by składniki jej suplementów były łatwo przyswajalne przez organizm, co może zwiększać skuteczność ich działania oraz przynosić lepsze efekty dla zdrowia.

Produkcja gwarantem jakości suplementów EstroVita

Wysoką jakość swoich produktów oraz łatwą przyswajalność składników zamkniętych w suplementach marka EstroVita osiągnęła poprzez wypracowanie profesjonalnego procesu technologicznego, który sprzyja zachowaniu najłatwiej przyswajalnej postaci substancji czynnych, czyli nienasyconych kwasów omega.

Całość procesu produkcji suplementów EstroVita odbywa się zgodnie z normą GMP (Dobre Praktyki Produkcyjne), dzięki czemu każdy etap produkcji, począwszy od pozyskiwania surowców, a skończywszy na pakowaniu i magazynowania gotowych produktów, jest poddawany restrykcyjnej kontroli i musi odbywać się w warunkach najbardziej przyjaznych dla finalnego produktu oraz wszystkich procesów i pracowników.

Na co Estrovita kładzie nacisk w procesie produkcji?

  • Marka pozyskuje surowce od sprawdzonych i kontrolowanych dostawców.
  • Producent opracował technologię, która umożliwia pozyskiwanie najczystszej, skoncentrowanej postaci kwasów omega. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu metody homogenizacji, która pozwala na wytworzenie kwasów w postaci monocząsteczek. Te z kolei łatwiej przedostają się do komórek organizmu.
  • Kwasy omega pozyskiwane są z olejów z czterech rodzajów roślin: lnu, ogórecznika, wiesiołka, czarnej porzeczki.

Suplementy EstroVita – zdrowie z natury

Marka stawia na pochodzące z natury kwasy omega, które nie są skażone żadnymi toksynami ani nie zawierają sztucznych konserwantów. Oprócz kwasów omega, suplementy zawierają również potrzebne dla prawidłowego zdrowia minerały oraz witaminy.

Linie produktów EstroVita dostępne w aptece internetowej Gemini

Preparaty EstroVita przeznaczone są dla osób o bardzo zróżnicowanych potrzebach zdrowotnych. Dlatego też marka oferuje różne serie produktów, których działanie pomaga w normalizacji poszczególnych aspektów zdrowotnych. Warto podkreślić, że suplementy diety EstroVita są odpowiednie dla wegetarian i wegan.

EstroVita – olej z suplementami dla całej rodziny

Suplement EstroVita z pomarańczową etykietą przeznaczony jest do codziennej suplementacji całej rodziny. Zawartość kwasów omega oraz minerałów i witamin jest odpowiednia dla dorosłych i dzieci. Oprócz nich dostępne są również oleje EstroVita przeznaczone dla dzieci (EstroVira Kids) oraz dla mężczyzn (EstroVita Men).

EstroVita Skin

Jest to suplement przeznaczony dla osób, które dbają o zdrowie i piękny wygląd skóry. Pomagają w tym nie tylko zawarte w produktach EstroVita estry oleju lnianego, ale również witamina A, która poprawia zdrowie skóry oraz witamina E, chroniąca komórki przed działaniem stresu oksydacyjnego. Efektem zażywania EstroVita skin ma być między innymi zdrowa, odpowiednio nawilżona i elastyczna skóra.

EstroVita Cardio

Ten suplement zawiera wysokie stężenie kwasu ALA (należy do grupy omega-3), który pomaga w utrzymaniu właściwego poziomu cholesterolu we krwi. Dodatkowo zawiera witaminy A, D i E.

EstroVita Immuno

EstroVita olej Immuno posiada największe stężenie kwasów omega, a także minerałów i witamin A i D, które przyczyniają się do podnoszenia odporności organizmu. Tego rodzaju suplementy warto przyjmować w okresie wzmożonej zachorowalności na grypę.

Filtry

Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Rejestracja